درخواست ازکارافتادگی به علت شکستگی اسکافوئید

 با سلام سعید غلامی هستم.من حدود ده سال است که سابقه بیمه اختیاری تامین اجتماعی هستم. سال ۹۹ بر اثر حادثه دوتا دستم ویک پای راستم شکست به بیمه مراجعه کردم برای استراحت پزشکی گفتند چون که بیمه ازاد پرداخت میکنی بهت تعلق نمیگیره! الان هم بعد از گذشت ده ماه از روز حادثه دست راستم که از ناحیه مچ و استخوان اسکافوئید شکسته جوش نمی خورد و بعد از دو بار عمل جراحی دکتر هم بهم گفت که دیگه جوش نخواهد خورد. .و چون که شغلم هم مکانیکی هست دیگه نتوانستم کارم رو ادامه بدم. الان هم پروانه کسبم رو باطل کردم و بیکار هستم.   میخواستم بدونم ایا به من از کار افتادگی تعلق میگیرد یا که نه؟ ( آیا بر اثر این حادثه از سمت تامین اجتماعی دیه به من داده میشود یا خیر)؟ ممنون میشم از این که راهنمایی کنید با تشکر؟


در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که اگر حادثه شغلی بود یعنی بیمه شما اجباری بود و شما در  محل کار دچار چنین حادثه شده بودید احتمالاً غرامت نقص عضو یا از کارافتادگی جزئی به شما تعلق می‌گرفت اما بابت این آسیب از کار افتادگی کلی که نیاز به ۶۶ درصد از کار افتادگی دارد به شما تعلق نمی گیرد بنابراین به نظر من برای از کار افتادگی اقدام نکنید بهتر است وقت خودتان را هدر می دهید. 


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر