اصلاح لیست بیمه با رای اداره کار

 سلام! من سال ۹۴ تا ۹۶ آزمایشگاهی که مشغول بودم بیممو با عنوان شغلی منشی رد کرده است. اسمی از آزمایشگاه نبرده!  من میتونم اداره کار مدعی بشم اصلاح کنن؟ در صورتی که برگه معرفی نامه برای بیمه داده بود نوشته بود کارشناس آزمایشگاه! من یه کپی از اون پیش خودم دارم ، میشه تامین اجتماعی اصلاح  کرد یا نه؟

در پاسخ به سوال دوست عزیزی مثل شما باید بگویم که تامین اجتماعی قانونا بعد از شش ماه نمی تواند لیست بیمه را اصلاح نماید. شما برای اینکه به نتیجه برسید باید با تمام مدارکی که دارید از طریق اداره کار شکایت کنید و رای بگیرید که عنوان شغلی تان در لیست بیمه اصلاح گرد.د بعد رای را به شعبه تامین اجتماعی ارائه دهید که قطعاً تامین اجتماعی قبول نمیکند. بعد از عدم تایید تامین اجتماعی شما باید از طریق دیوان عدالت اداری در این زمینه شکایت کنید و با رای مثبت دیوان قطعاً تامین اجتماعی این رای را قبول می‌کند. البته چون عنوان شغلی عوض شده است هم بابت تغییر عنوان شغلی و هم بابت جرایم مربوطه حق بیمه بیشتری از کارفرما باید گرفته شود و تا کارفرما این حق بیمه اضافه را پرداخت نکند لیست بیمه اصلاح نمی کرد .
قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر