شکایت به اداره کار

 مهدی جلالی: سلام.کارفرما با من قرارداد ۳ ماهه بسته ولی با گذشت یکماه از قرارداد به من گفته به شما اجتیاج نداریم.من قرارداد رو امضا کردم بدون امضای کارفرما و نسخه دوم برگه قرارداد به من داده نشده و عکس انو دارم.میخواستم بدونم میشه ازشون شکایت کرد.ممنون میشم زود جواب بدید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم شما در هر صورت می توانید شکایت کنیم و چون شکایت از طریق سایت اداره کار صورت می پذیرد و شما باید مدارک مربوطه مانند قرارداد کار را در سایت آپلود نمایید تصمیم گیری در این زمینه با اداره کار است. معمولاً قراردادی که به صورت عکسی باشد و مهر و امضا نداشته باشد سندیت ندارد بنابراین بهتر است به هیئت تشخیص اداره کار درخواست دهید که از محل کارتان بازرسی صورت بگیرد و یا اینکه مدارک دیگری مانند پرینت حساب و یا لیست بیمه را ارائه کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر