قطع حقوق نامادری شهدا

 سلام! ببخشید سوالی دارم. نامادری شهید است 63 ساله دارای ناراحتی قلب و مستاجر! حدود 14 سال پدرشهید زندگی کرده بود که 5 سال قبل فوت کرد!ه 3 سال گذشته را با حداقل حقوق بنیاد شهید معیشت زندگی را میگذراند. متاسفانه آنهم یک ماهه قطع شده هیچگونه  درآمدی ندارد. شنیده ام به حکم دیوان عدالت رفاهی اداری مصوبه دی ماه سال 99 بر خلاف قانون اسث؟! لذا از شما مساعدت و راهنمایی دارم باتشکر؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که دیوان عدالت اداری قانون بنیاد شهید رو اصلاح کرد در قانون بنیاد شهید آمده بود که نامادری شهدا باید حداقل ۱۰ سال در تربیت شهید نقش داشته باشه که این بند توسط دیوان عدالت اداری رد شد . بنابراین صرفاً اگر در طول حیات پدر شهید نامادری با ایشون ازدواج کرده بوده و تحت تکفل ایشان بوده باشه میتونه از مستمری حداقلی طبق قانون کارمندان دولت استفاده کند بنابراین شما به راحتی می توانید از طریق رای دیوان عدالت اداری پیگیری کنید چون رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری است و اگر بنیاد شهید به این درخواست شما جواب منفی داد می توانید مستقیماً به دیوان در این زمینه شکایت کند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر