آیا به زندانی بیمه بیکاری تعلق می گیرد؟

 سلام وقت بخیر،اگر شخصی به صورت شرکتی در استخدام دولت باشد با سنوات بیمه ای ۹سال ،متاهل هم باشد و بدلایلی به زندان بیفته ،چطور میشه بیمه بیکاری رو برایش انجام داد و آیا به فرد زندانی بیمه کاری تعلق میگیره؟

در پاسخ به فردی که این سوال را در تلگرام برای بنده فرستاده است باید بگویم که افرادی که به زندان می‌افتند و سابقه بیمه ای مورد نیاز برای دریافت بیمه بیکاری را دارند می توانند همانند دیگر افرادی که به این سیستم نیاز دارند درخواست بیمه بیکاری بدهند چون شرکتی هستند و احتمالاً زیرمجموعه یک شرکت پیمانکاری مشکلی از این نظر ندارند. به فرد زندانی هم بیمه بیکاری تعلق می‌گیرد البته باید به محض زندانی شدن حکم زندان و عدم نیاز را به اداره کار ارائه دهند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر