غیرفعال شدن نام کاربری در سایت تامین اجتماعی

 من کافی نت رفتم ولی متاسفانه بازیابی گذر واژه برای کاربران غیر فعال امکان پذیر نیست .شعبه هم به من میگه کافی نت برو و یا خودتون انجام بدهید این مشکل را چگونه باید حل کنم  ممنون؟

در پاسخ به سوال دوست عزیزی که این سوال را در تلگرام از بند پرسیدند باید بگویم که انجام فعالیت بیمه از طریق کامپیوتر خانه و یا کافی نت به این معنا نیست که شعبه‌ بیمه وظیفه برای حل این مشکلات ندارد . در چنین مواقعی کارشناس قسمت نامنویسی شعبه بیمه به راحتی می تواند این مشکل را حل نماید. شما باید به قسمت نام نویسی مراجعه کنید و اگر باز هم  با چنین جوابی روبه رو شدید به مسئول امور فنی مراجعه کنید و اگر باز هم جواب منفی بود از طریق اداره کل بیمه تامین اجتماعی شهرتان اقدام نمایید. این مشکلی نیست که شما بتوانید خودتان از طریق کافی نت حل کنید


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر