شکایت از اداره کار به دیوان عدالت اداری

 الهام: من 3.5 سال در دفتر مشغول به کار بودم 11 ماه بیمه نیز رد شده است. هر سال مجبور بودیم  در دفتر اسناد برگه تسویه  امضا کردیم. آخر بخاطر واریز فیش حقوق و عودت مبلغ اخراج شدیم. الان اداره کار میگه امضا کردین مهم نیست مطالبه ای به شما تعلق نمی گیره درحالیکه واریز حقوق مزایا نصف قانون کار بوده است. الان من اداره کارو نمیتونم راضی کنم که حق با منه صورت حسابم موجوده؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز بنده واقعا نمیدونم چرا اداره کار گفته که مطالبه به شما تعلق نمیگیرد . ابتدا بگویم اینکه شما در دفتر اسناد رسمی برگه ای را بابت تسویه حقوق امضا کرده اید اهمیت خاصی ندارد. در اداره کار معیار این است که مدارکی توسط کارفرما ارائه شود که حقوق و مزایا و حق بیمه شما را پرداخت کرده باشد. از این بابت تمام ماه‌هایی که بیمه پرداخت نشده است و تمام ماه هایی که حقوق و مزایای آن از حداقل‌های قانون کار کمتر بوده است می توانید شکایت کنید. اگر کار کردتان اثبات شود باید مبلغ مربوطه پرداخت شود. بنابراین اگر در هیئت تشخیص رای به نفع شما داده نشد حتماً در هیئت حل اختلاف شکایت کنید و اگر در این هیئت هم به نفع شما رای صادر نشد حتما از طریق دیوان عدالت اداری از اداره کار شکایت کنید این تنها راهی است که دارید .
قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر