شکایت به دیوان عدالت اداری

 دوستی در صفحه اینستاگرام از من پرسیدند که برای بیمه بیکاری می خواهند اقدام کنند و از طرفی به قسمت‌هایی از رای که در اداره کار در موردشان صادر شده اعتراض دارند و می‌خواهند به دیوان عدالت اداری  شکایت کنند. سوالی که ایشان از من پرسیدند اینکه می توانم همزمان  شکایت کنند بابت بیمه بیکاری از طریق سازمان تامین اجتماعی و هم بابت بقیه مواردی که از کارفرما شکایت دارند شکایت شان را  انجام بدهند؟ 

جوابی که به این دوست می دهم آری است. بهتره اول برای بیمه بیکاری اقدام کنند و بعد برای دیوان شکایت کنند  فرآیند شکایت به دیوان عدالت اداری بسیار طولانی و ممکنه  شش ماهه یا یک سال طول  بکشه که بهتر ست بیمه بیکاری درخواست شود زیرا  دو تا سه هفته بیشتر شاید درخواستشان طول نکشد. بنابراین بهتری که هر دو کار را به صورت همزمان انجام داد. 

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر