شکایت به دیوان عدالت اداری

 دوستی در صفحه اینستاگرام از من پرسیدند که برای بیمه بیکاری می خواهند اقدام کنند و از طرفی به قسمت‌هایی از رای که در اداره کار در موردشان صادر شده اعتراض دارند و می‌خواهند به دیوان عدالت اداری  شکایت کنند. سوالی که ایشان از من پرسیدند اینکه می توانم همزمان  شکایت کنند بابت بیمه بیکاری از طریق سازمان تامین اجتماعی و هم بابت بقیه مواردی که از کارفرما شکایت دارند شکایت شان را  انجام بدهند؟ 

جوابی که به این دوست می دهم آری است. بهتره اول برای بیمه بیکاری اقدام کنند و بعد برای دیوان شکایت کنند  فرآیند شکایت به دیوان عدالت اداری بسیار طولانی و ممکنه  شش ماهه یا یک سال طول  بکشه که بهتر ست بیمه بیکاری درخواست شود زیرا  دو تا سه هفته بیشتر شاید درخواستشان طول نکشد. بنابراین بهتری که هر دو کار را به صورت همزمان انجام داد. 

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر