درخواست بررسی مشاغل سخت و زیان آور در سال 1400

 کاربری به اسم رضا تو تلگرام از من پرسیده که هفت سال سختی کار در شرکتی داره چجوری میتونه این ۷ سال رو به عنوان مشاغل سخت و زیان آور در سابقه بیمه تامین اجتماعی محاسبه  کنه؟ 

 خودم جدیداً یکسری  تغییراتی را در این سیستم دیده‌ام و در پاسخ به این دوست عزیزمون باید بگم که قانونا باید بره از طریق سایت درخواست بده و این از طریق سایت مشاغل سخت و زیان آور انجام می شود  و این مشاغل سخت و زیان‌آور در کمیته ای  به همین نام در اداره کار بررسی میشه و بعد از بررسی و تایید به تامین اجتماعی ارسال میشه و در صورتی که کارفرما حق بیمه ۴ درصدی اضافه را پرداخت کنه میتونه به عنوان سابقه مشاغل سخت و زیان‌آور حساب بشه،! ا

لبته اون چیزی که من این روزها در سایت می بینم اینه که اول سایت  مشخصات بیمه رو میگیره یعنی شماره بیمه و شماره ملی رو و بعد میگه شما شرایط دارید یا نه؟ یعنی سابقه باید به حدود بالاترین حد ممکن رسیده باشه تا درخواست مشاغل سخت و زیان آور  بررسی بشه! کمی ابهام داره که انشالله من اینو به زودی با دقت بالا و با جزئیات کامل با شرح کامل برای ایشان و دیگر خوانندگان ارائه می کنم. 

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر