درخواست بررسی مشاغل سخت و زیان آور در سال 1400

 کاربری به اسم رضا تو تلگرام از من پرسیده که هفت سال سختی کار در شرکتی داره چجوری میتونه این ۷ سال رو به عنوان مشاغل سخت و زیان آور در سابقه بیمه تامین اجتماعی محاسبه  کنه؟ 

 خودم جدیداً یکسری  تغییراتی را در این سیستم دیده‌ام و در پاسخ به این دوست عزیزمون باید بگم که قانونا باید بره از طریق سایت درخواست بده و این از طریق سایت مشاغل سخت و زیان آور انجام می شود  و این مشاغل سخت و زیان‌آور در کمیته ای  به همین نام در اداره کار بررسی میشه و بعد از بررسی و تایید به تامین اجتماعی ارسال میشه و در صورتی که کارفرما حق بیمه ۴ درصدی اضافه را پرداخت کنه میتونه به عنوان سابقه مشاغل سخت و زیان‌آور حساب بشه،! ا

لبته اون چیزی که من این روزها در سایت می بینم اینه که اول سایت  مشخصات بیمه رو میگیره یعنی شماره بیمه و شماره ملی رو و بعد میگه شما شرایط دارید یا نه؟ یعنی سابقه باید به حدود بالاترین حد ممکن رسیده باشه تا درخواست مشاغل سخت و زیان آور  بررسی بشه! کمی ابهام داره که انشالله من اینو به زودی با دقت بالا و با جزئیات کامل با شرح کامل برای ایشان و دیگر خوانندگان ارائه می کنم. 

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر