درخواست بررسی مشاغل سخت و زیان آور در سال 1400

 کاربری به اسم رضا تو تلگرام از من پرسیده که هفت سال سختی کار در شرکتی داره چجوری میتونه این ۷ سال رو به عنوان مشاغل سخت و زیان آور در سابقه بیمه تامین اجتماعی محاسبه  کنه؟ 

 خودم جدیداً یکسری  تغییراتی را در این سیستم دیده‌ام و در پاسخ به این دوست عزیزمون باید بگم که قانونا باید بره از طریق سایت درخواست بده و این از طریق سایت مشاغل سخت و زیان آور انجام می شود  و این مشاغل سخت و زیان‌آور در کمیته ای  به همین نام در اداره کار بررسی میشه و بعد از بررسی و تایید به تامین اجتماعی ارسال میشه و در صورتی که کارفرما حق بیمه ۴ درصدی اضافه را پرداخت کنه میتونه به عنوان سابقه مشاغل سخت و زیان‌آور حساب بشه،! ا

لبته اون چیزی که من این روزها در سایت می بینم اینه که اول سایت  مشخصات بیمه رو میگیره یعنی شماره بیمه و شماره ملی رو و بعد میگه شما شرایط دارید یا نه؟ یعنی سابقه باید به حدود بالاترین حد ممکن رسیده باشه تا درخواست مشاغل سخت و زیان آور  بررسی بشه! کمی ابهام داره که انشالله من اینو به زودی با دقت بالا و با جزئیات کامل با شرح کامل برای ایشان و دیگر خوانندگان ارائه می کنم. 

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر