مدارک مورد نیاز موسسه حسابرسی تامین اجتماعی

 حامد مسعودی: با سلام! چند روز پیش برای شرکت بنده ابلاغیه حسابرسی سال 99 تامین اجتماعی آمده و باید اطلاعاتی را در سامانه بارگذاری کنیم.سوال اینجاست که آیا حتما باید این کار را انجام داد و اگر اطلاعاتی داده نشود چه عواقبی برای شرکت دارد؟ با سپاس؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم بله باید این کار را انجام دهید . اگر این کار را انجام ندهید به هر حال آنها از محیط کارتان بازرسی می‌کنند و مدارکی که می‌خواهند پیدا می‌کند و اگر پیدا نکند معمولاً بدترین حالت ممکن را در نظر می‌گیرند و حق بیمه و جریمه آن را برای شما می نویسند . ممکن است شما حق بیمه قرارداد و کارگران تان را داده باشید ولی اگر مدارک ارائه نکنید مبلغ بیشتری برای شما در نظر بگیرند و یا حق بیمه‌ای که پرداخت کردید مجددا در نظر بگیرند. به نظر من در حد توانتان با موسسه حسابرسی تامین اجتماعی همکاری نمایید .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر