بهترین جا برای پرداخت حق بیمه

 با سلام! بنده مسئول فنی کارخانه ای هستم. اما کارفرما بیمه منو به اسم خودشون رد نکردند (کارخانه حقیقی است نه حقوقی) و به اسم شرکتی که دارند رد کردند. آیا اینجور برای من بهتر است؟ و آیا از روی بیمه نوع سابقه کاری مشخص میشود؟  من احتیاج به سابقه کار مسئول فنی دارم نه هر نوع سابقه ای دیگه؟

در پاسخ به سوال این دوست عزیز باید اعلام کنم که بهترین کار این است که حق بیمه شما از طرف کارخانه‌ای که در آن کار می کنید پرداخت شود. در بعضی مراکز برای بررسی اشتغال شما و سابقه کاری تان لیست بیمه را می‌گیرند و این موضوع اهمیت دارد. طبیعی است که عنوان شغلی در لیست بیمه و نوع پرداخت حق بیمه یعنی محلی که برای شما حق بیمه پرداخت می‌کند مهم می باشد. بستگی دارد در شرکتی که حق بیمه برایتان رد می‌کند عنوان شغلی تان را چه چیزی رد کند در مجموع به نظرم از محلی که کاری  حق بیمه برایتان پرداخت شود بسیار بهتر است. 
 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر