بهترین جا برای پرداخت حق بیمه

 با سلام! بنده مسئول فنی کارخانه ای هستم. اما کارفرما بیمه منو به اسم خودشون رد نکردند (کارخانه حقیقی است نه حقوقی) و به اسم شرکتی که دارند رد کردند. آیا اینجور برای من بهتر است؟ و آیا از روی بیمه نوع سابقه کاری مشخص میشود؟  من احتیاج به سابقه کار مسئول فنی دارم نه هر نوع سابقه ای دیگه؟

در پاسخ به سوال این دوست عزیز باید اعلام کنم که بهترین کار این است که حق بیمه شما از طرف کارخانه‌ای که در آن کار می کنید پرداخت شود. در بعضی مراکز برای بررسی اشتغال شما و سابقه کاری تان لیست بیمه را می‌گیرند و این موضوع اهمیت دارد. طبیعی است که عنوان شغلی در لیست بیمه و نوع پرداخت حق بیمه یعنی محلی که برای شما حق بیمه پرداخت می‌کند مهم می باشد. بستگی دارد در شرکتی که حق بیمه برایتان رد می‌کند عنوان شغلی تان را چه چیزی رد کند در مجموع به نظرم از محلی که کاری  حق بیمه برایتان پرداخت شود بسیار بهتر است. 
در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر