اعتبار آراء مشاغل سخت و زیان آور

 با عرض سلام  و سلامتی و نشاط به حضور جناب  عالی! سوال داشتیم به این عنوان که بنده در مشاغل گروه الف صنایع غذایی کارگر تولید هستم. رای تجدید نظر استانی گروه الف چند سال اعتبار دارد ؟ اگربنده دوباره که رای کمیته استانی با اعتراض و نامه های کتبی مدیر کل کار و بیمه جهت بازرسی دوباره از محل کار بنده دریافت کرده ام ملاک محاسبه سختی کار بنده با رای دومی اعمال خواهد شد یا با رای اول؟ رای اولی تا تاریخ ۱۳۹۵/۳/۱تایید شده رای دومی تا تاریخ ۱۳۹۸/۶/۶مورد تایید کمیته استانی است. تامین اجتماعی اولی را قبول می کند. لطفا بنده را راهنمایی نمایید.با تشکرات فراوان؟

 عزیز این سوال را در کانال تلگرام بنده برای بنده فرستاده‌اند. در پاسخ به ایشان باید عرض کنم که  آراء مشاغل سخت و زیان آور در دوره زمانی معین شده در فرمی که به همین منظور تهیه شده است مورد تایید است و اگر در کمیته تجدید نظر تایید شود قطعی است اما اگر دوره زمانی گذشته باشد بابت هر دوره ای می توان تجدید نظر خواهی کرد حالا هم خود فرد می‌تواند این کار را بکند هم تأمین اجتماعی هم اداره کار! به عنوان مثال اگر شما تاییدیه را تا سال ۱۳۹۸ گرفته باشید تا این زمان تایید است ولی در دوره جدید به عنوان مثال در سال ۹۹ در صورتی که تایید نشود از حیظ انتفاع ساقط خواهد شد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر