دریافت مفاصا حساب از مستاجر

 همکاران یک هتل در تماس تلفنی سوالی پرسیدند که زمین تنیس شان را به یک پیمانکار به مدت یک سال تحویل دادند. این پیمانکار ماهیانه ۱۰ میلیون تومان به این هتل بابت اجاره آن زمین مبلغ پرداخت می‌کند. سوالی که مدیر این هتل از ما داشته است این است که آیا باید از این فرد مفاصاحساب در پایان دوره بگیرند یا نه؟ 

پاسخی که به ایشان داده می شود این است که بله باید مفاصاحساب گرفته شود. دلیلش هم این است که شاید پرسنل آن آقا بعد از پایان دوره به اداره کار شکایت کنند بابت حق بیمه. اگر در این زمینه پیمانکار پیدا نشود کارفرما که مسئولان هتل می باشند مقصر است و آنها باید  حق بیمه را پرداخت کنند. بنابراین در پایان هر اجاره موجر موظف است که مفاصا حساب از مستاجر بگیرد و این فرقی در محله های مسکونی کاری اداری ندارد. کافی است که مستاجر تعدادی پرسنل به عنوان کارگر داشته باشد در این صورت داشتن مفاصا حساب ضروری می گردد. 

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر