مبلغ حقوق بازنشستگی استاد دانشگاه چقدر است؟

 رویا: سلام من هیات علمی دانشگاه آزاد با ۱۸ سال سابقه و ۴۸ سال سن و خانم  هستم. قصد دارم بازخرید کنم و دو سال باقی مانده در جای دیگر مشغول به کار شود و بیمه رد شود .  

۱. با توجه به این که حقوق من حدود ۱۰ میلیون تومان است حداکثر حقوقی که در این دو سال می توانم داشته باشم چقدر است؟ 

۲. مقدار بیمه برای حداکثر سقف حقوق (فکر کنم ۱۸ میلیون می باشد) چقدر است؟ 

۳. برای بازنشستگی چند سال آخر حقوق محاسبه می شود؟ 

۴. یکسال مرخصی بدون حقوق داشتم آیا سابقه کار من ۱۷ سال محاسبه می شود؟

در پاسخ به سوال های شما دوست عزیز باید بگویم که از حد معینی نمی توانید حق بیمه تان را بیشتر کنید شما ۱۰ میلیون تومان حقوق می گرفتید و اگر امسال بخواهید افزایش بدهید باید به اندازه تورم یا افزایش حقوق در طبقه کارگران ساده حساب کنید یعنی نهایتاً ۲۵ درصد می‌تواند حق بیمه تان را اضافه کنید که آن هم باید شغل  متناسب در کارگاه مربوطه داشته باشید بنابراین اینکه فکر کنید با ۱۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان که حداکثر حق بیمه از می توانید پرداخت کنید اشتباه شد احتمال زیاد شعبه بیمه آن را رد می کند. حق بیمه هر حقوقی ۳۰ درصد آن است یعنی فرزانه ۱۸ میلیون تومان هم در نظر بگیرید درصد آن حدود ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان می‌شود. طبق قانون فعلی برای بازنشستگی میانگین حقوق دو سال آخر در سنوات می‌شود البته گفتم طبق قانون فعلی چون ممکن است این قانون انسان تغییر کند. یک سال مرخصی بدون حقوق داشته‌اید احتمالاً حق بیمه تان پرداخت نشده است بنابراین سابقه کار و بیمه تان احتمالات ۱۷ سال محاسبه می شود.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر