محاسبه حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی برای بیمه های اجباری و آزاد

 دوستی در اینستاگرام از بنده سوال پرسیدند که مبلغ حقوق بازنشستگی بیمه مشاغل آزاد و بیمه زنان خانه‌دار با بیمه که از طریق کارفرما میشه یا بیمه اختیاری فرقی میکنه؟ 

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگم محاسبه حقوق بازنشستگی بر اساس میانگین دو سال آخر سنوات پرداخت حق بیمه می باشد .معمولا پرداخت حق بیمه مشاغل آزاد و بیمه زنان خانه‌دار بر اساس حداقلی می باشد و حقوق حداقلی تعلق می‌گیرد. در بیمه اختیاری امکان افزایش حقوق وجود دارد در صورتی که قبل از بیمه اختیاری شدن شما بتوانید در شغلی بیمه اجباری داشته باشید در بیمه اجباری هم اگر حق بیمه تا کمی بیشتر از حق بیمه حداقلی پرداخت شده باشد و این افزایش حق بیمه در سال‌های آخر به صورت یک دفعه نباشد حقوق بیشتری می توانید بگیرید. البته تمامی موارد بر اساس قانون فعلی است که قانون تأمین اجتماعی به احتمال زیاد در همین امسال یا در اساس برنامه هفتم توسعه عوض می شود و هم سن بیمه پردازی زیاد خواهد شد و هم نحوه محاسبه حقوق بازنشستگی متناسب با سالهای بیشتری خواهد گردید. 


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/