مهلت پرداخت فیش بیمه تامین اجتماعی

 محمدحسین: اگر حق بیمه تامین اجتماعی یک ماه پرداخت نشود مثلا برای ماه تیر 1400 پرداخت نکرده باشیم ولی دوم مرداد 1400 به صورت اینترنتی برگه پرداخت گرفته و پرداخت شده باشد مشکلی پیش می آید ؟ و اینکه برای مرداد 1400 مجدد باید پرداخت شود؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم برگه‌های پرداخت حق‌بیمه معمولا دو ماه فرصت دارند به عنوان مثال اگر شما بخواهید برگه پرداخت حق بیمه خرداد ماه را پرداخت کنید تا آخر تیرماه وقت داریم . اگر در برگه پرداخت آن نوشته شده است تا آخر تیرماه و شما در ماه مرداد این مبلغ را پرداخت کنید عملاً انگار پرداخت نکرده اید و کار سختی می‌شود معمولاً باید مجدداً پرداخت کنید یا به شعبه مراجعه کرده و مبلغی بابت مابه‌التفاوت پرداخت کنید. البته معمولاً شعبه ها به سختی را قبول می کند و در صورتی که قرارداد تا از نوع بیمه های آزاد یا غیر اجباری باشد قرارداد تان را هم ممکن است مجدداً تمدید کنید و با حساب قطعا به حسابتان محاسبه نخواهد شد. 

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/