آیا پروانه کسب می تواند باعث قطع بیمه بیکاری شود؟

 با سلام! همسر من در حال حاضر بیمه با برادرش شریکه و پروانه کسب به اسم برادرشون هست. الان به خاطر کرونا میخایم از بیمه بیکاری استفاده کنیم. از طرفی همسرم تا دو ماه دیگه به خاطر گرفتن وام قرار شده پروانه کسب رو به اسم خودش کنه! حالا سوال من اینه اگه پروانه کسب به اسم خودش بگیره میتونه به مدت یکسال از بیمه بیکاری استفاده کنه؟ سوال بعدی اینه که اگر بخواد برادرش رو بیمه کارگری بکنه باید حتما خودش بیمه کارفرما بشه ؟ میتونه بدون اینکه بیمه کارفرما بشه از بیمه بیکاری که گفتم استفاده کنه ؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که اگر پروانه کسب به اسم ایشان باشد قطعاً بیمه بیکاری شان قطع میشود حتی اگر از آن پروانه کسب هیچ استفاده نکنم. همچنین اگر بخواهند از بیمه بیکاری استفاده کنند دیگر نمی توانند به عنوان کارفرما کسی را بیمه کنند. یعنی دیگر نمی توانند برادرشان را بیمه کنند .
در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر