دریافت هزینه بیمارستان از بیمه روستایان و عشایر

 عبدالحسین زهیری: سلام! من بیمه روستایی تا سال 1396 داشتم ولی از سال 1396 تا 1400 برج 5 تمدید نکردم . در این فاصله من 4 روز بستری شدم ولی روز آخر فهمیدم که بیمه ام تمدید نشده و حالا بیمارستان میگه باید آزاد حساب کنی.  روز آخر رفتم بیمه روستایی تمدید کردم .حالا سوال من اینه که من بیمه داشتم ولی تمدید نکردم آیا میشود من جریمه دیر تمدید کردن را پرداخت کنم مثل برای یه ماه قبل تر ؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم شما چهار سال و نیم تمدید نکرده اید و حالا در برج مرداد ماه بیمارستان رفته اید متوجه نمیشم چه جوری در روز آخر فهمیدید که بیمه تان تمدید نشده است. قبل از رفتن به بیمارستان حق بیمه را داده باشید مشکلی ندارد اما خبر نداده باشید و حالا بخواهد از ابتدا بدهید. بعید است بیمه‌روستایی چنین چیزی را قبول کند و در صورت قبول کردن هم از زمان واریز مبلغ بیمه تایید میشود .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر