دریافت هزینه بیمارستان از بیمه روستایان و عشایر

 عبدالحسین زهیری: سلام! من بیمه روستایی تا سال 1396 داشتم ولی از سال 1396 تا 1400 برج 5 تمدید نکردم . در این فاصله من 4 روز بستری شدم ولی روز آخر فهمیدم که بیمه ام تمدید نشده و حالا بیمارستان میگه باید آزاد حساب کنی.  روز آخر رفتم بیمه روستایی تمدید کردم .حالا سوال من اینه که من بیمه داشتم ولی تمدید نکردم آیا میشود من جریمه دیر تمدید کردن را پرداخت کنم مثل برای یه ماه قبل تر ؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم شما چهار سال و نیم تمدید نکرده اید و حالا در برج مرداد ماه بیمارستان رفته اید متوجه نمیشم چه جوری در روز آخر فهمیدید که بیمه تان تمدید نشده است. قبل از رفتن به بیمارستان حق بیمه را داده باشید مشکلی ندارد اما خبر نداده باشید و حالا بخواهد از ابتدا بدهید. بعید است بیمه‌روستایی چنین چیزی را قبول کند و در صورت قبول کردن هم از زمان واریز مبلغ بیمه تایید میشود .


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/