محاسبه دیه شکستگی مهره های کمر

 دوستی در اینستاگرام از بنده سوال پرسیدند که ایشان راننده کامیون شرکت داروسازی هستند و مدت یک ماه است که تصادف کرده اند. مهره ۳ کمرشان شکسته است و عمل کرده اند و پین گذاشتند و سه تا از دنده های شان شکسته است و کتف چپ شان از دو جا شکسته است. می‌خواهند دیه هر کدام از آسیب‌ها را بدانند و اینکه ایشان در نایین تصادف کردند و در سیرجان زندگی می‌کنند. برای دریافت دیه و بقیه موارد چه کار باید بکند؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که بابت شکستگی مهره کمر ۱۰ درصد دیه تعلق می‌گیرد معادل ۴۸ میلیون تومان. بابت شکستن دنده ها اگر دنده محیط بر قلب باشد دو و نیم درصد دیه تعلق می‌گیرد معادل ۱۲ میلیون تومان و اگر محیط برقرار نباشد یک درصد تعلق می‌گیرد معادل ۴ میلیون و 800 هزار تومان. شکستگی کتف شان ۴ درصد دیه تعلق می‌گیرد معادل ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان. برای دریافت دیه باید از حوزه قضایی سیرجان اقدام کنند و اگر رای گرفتند برای دریافت دیه می‌توانند به هر مرکز بیمه مراجعه کنند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر