محاسبه دیه شکستگی مهره های کمر

 دوستی در اینستاگرام از بنده سوال پرسیدند که ایشان راننده کامیون شرکت داروسازی هستند و مدت یک ماه است که تصادف کرده اند. مهره ۳ کمرشان شکسته است و عمل کرده اند و پین گذاشتند و سه تا از دنده های شان شکسته است و کتف چپ شان از دو جا شکسته است. می‌خواهند دیه هر کدام از آسیب‌ها را بدانند و اینکه ایشان در نایین تصادف کردند و در سیرجان زندگی می‌کنند. برای دریافت دیه و بقیه موارد چه کار باید بکند؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که بابت شکستگی مهره کمر ۱۰ درصد دیه تعلق می‌گیرد معادل ۴۸ میلیون تومان. بابت شکستن دنده ها اگر دنده محیط بر قلب باشد دو و نیم درصد دیه تعلق می‌گیرد معادل ۱۲ میلیون تومان و اگر محیط برقرار نباشد یک درصد تعلق می‌گیرد معادل ۴ میلیون و 800 هزار تومان. شکستگی کتف شان ۴ درصد دیه تعلق می‌گیرد معادل ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان. برای دریافت دیه باید از حوزه قضایی سیرجان اقدام کنند و اگر رای گرفتند برای دریافت دیه می‌توانند به هر مرکز بیمه مراجعه کنند.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/