دیه تعویض مفصل

 با سلام  و خسته نباشی! من الان ۲ سال تصادف کردم   که منجر به خردشدگی  استخوان سر ران که جوش نخورد و مدتی بعد سیاه شد و به تعویض مفصل  کشیده  و کوتاهی پا و  لنگ زدن!  می خواستم دیه  من را حساب کنید. نقص عضو شامل من می شود؟ همه هزینه ها هم  آزاد پرداخت کردم. خیلی ممنون با تشکر؟ 

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که خرد شدگی استخوان ۱۳.۳ درصد دیه دارد معادل ۶۴ میلیون تومان.  دیه به نرخ دیه سال ۱۴۰۰ می شود. بابت بقیه موارد هم ارش تعلق می‌گیرد که کاری تخصصی است و من دقیق نمی توانم ارشد تعویض مفصل و کوتاهی پایتان را محاسبه کنم. ما در بحث پرداخت دیه دیگر چیزی به اسم نقص عضو نداریم و دیه تمام آسیب های شما به صورت جدا جدا محاسبه و پرداخت می شود. بابت هزینه هایی که کرده اید باید جداگانه شکایت کنید و  در قالب دیه چیزی بابت هزینه های درمانی و بیکاری به شما پرداخت نمی‌شود. 


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر