دیه تعویض مفصل

 با سلام  و خسته نباشی! من الان ۲ سال تصادف کردم   که منجر به خردشدگی  استخوان سر ران که جوش نخورد و مدتی بعد سیاه شد و به تعویض مفصل  کشیده  و کوتاهی پا و  لنگ زدن!  می خواستم دیه  من را حساب کنید. نقص عضو شامل من می شود؟ همه هزینه ها هم  آزاد پرداخت کردم. خیلی ممنون با تشکر؟ 

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که خرد شدگی استخوان ۱۳.۳ درصد دیه دارد معادل ۶۴ میلیون تومان.  دیه به نرخ دیه سال ۱۴۰۰ می شود. بابت بقیه موارد هم ارش تعلق می‌گیرد که کاری تخصصی است و من دقیق نمی توانم ارشد تعویض مفصل و کوتاهی پایتان را محاسبه کنم. ما در بحث پرداخت دیه دیگر چیزی به اسم نقص عضو نداریم و دیه تمام آسیب های شما به صورت جدا جدا محاسبه و پرداخت می شود. بابت هزینه هایی که کرده اید باید جداگانه شکایت کنید و  در قالب دیه چیزی بابت هزینه های درمانی و بیکاری به شما پرداخت نمی‌شود. 


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/