شکایت از شهرداری به دیوان عدالت اداری

 سلام و عرض ادب: من از سال ۸۵ در شهرداری تهران منطقه ۵ مشغول کار هستم و قراردادی که در سال ۹۸ به علت تهمتی که بهم زدند  به کمیته انضباطی معرفی شدم و کمیته انضباطی تا صدور حکم دادگاه مرا از کار معلق نمود. که حکم برائت از دادگاه صادر شد و رای کمیته انضباطی بعد از صدور رای دادگاه بازگشت به کار بنده را صادر ولی گفتند باید آزمایش تست اعتیاد بدهم و بنده نیز آزمایش دادم و چون داروی افسردگی استفاده میکردم در آزمایش نشون داده بود که قرار شد مجددا برای آزمایش برم که مدت ۸ ماه مرا علاف کردند و مجددا آزمایش دادم و جواب منفی شد . بعد گفتند باز در کمیته مطرح میشه! حالا مجددا کمیته رای صادر کرده بازگشت به کارم را ولی از کارمندی به کارگری اون هم در یک جای دیگه! اکنون مشکل من این است:  حکم بنده کارمندی هست چرا باید کارگری و از کارمندی بروم نگهبانی. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و اگر بخواهم وکیل بگیرم  چه دستوری می فرمایید؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که باید قراردادتان را ببینم تا بتوانم در این زمینه نظر دهم  که آیا می توانند شغل شما را از کارمندی و کارگری تغییر دهند یا نه؟ اولاً به نظر می‌رسد تنها راهی که دارید شکایت به دیوان عدالت اداری است. دوما  به نظر من اگر وضعیت ثابتی از قرارداد ندارید کمی تحمل کنید و به دیوان عدالت اداری شکایت نکنید تا کمی وضعیت استخدامی تان بهتر شود. علی ایحال ما وکلایی داریم که در این زمینه بتوانند به شما کمک کنند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر