شکایت از شهرداری به دیوان عدالت اداری

 سلام و عرض ادب: من از سال ۸۵ در شهرداری تهران منطقه ۵ مشغول کار هستم و قراردادی که در سال ۹۸ به علت تهمتی که بهم زدند  به کمیته انضباطی معرفی شدم و کمیته انضباطی تا صدور حکم دادگاه مرا از کار معلق نمود. که حکم برائت از دادگاه صادر شد و رای کمیته انضباطی بعد از صدور رای دادگاه بازگشت به کار بنده را صادر ولی گفتند باید آزمایش تست اعتیاد بدهم و بنده نیز آزمایش دادم و چون داروی افسردگی استفاده میکردم در آزمایش نشون داده بود که قرار شد مجددا برای آزمایش برم که مدت ۸ ماه مرا علاف کردند و مجددا آزمایش دادم و جواب منفی شد . بعد گفتند باز در کمیته مطرح میشه! حالا مجددا کمیته رای صادر کرده بازگشت به کارم را ولی از کارمندی به کارگری اون هم در یک جای دیگه! اکنون مشکل من این است:  حکم بنده کارمندی هست چرا باید کارگری و از کارمندی بروم نگهبانی. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و اگر بخواهم وکیل بگیرم  چه دستوری می فرمایید؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که باید قراردادتان را ببینم تا بتوانم در این زمینه نظر دهم  که آیا می توانند شغل شما را از کارمندی و کارگری تغییر دهند یا نه؟ اولاً به نظر می‌رسد تنها راهی که دارید شکایت به دیوان عدالت اداری است. دوما  به نظر من اگر وضعیت ثابتی از قرارداد ندارید کمی تحمل کنید و به دیوان عدالت اداری شکایت نکنید تا کمی وضعیت استخدامی تان بهتر شود. علی ایحال ما وکلایی داریم که در این زمینه بتوانند به شما کمک کنند.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/