درخواست ازکارافتادگی

 دوستی در اینستاگرام از بنده سوال پرسیدند که سیاتیک و دیسک کمر و آرتروز گردن دارند و درد شدید دارند که قادر به انجام کار نیستند و ۵۴ سال سن دارند و ۲۳ سال سابقه بیمه و دو سال هم سربازی دارند که روی هم می شود ۲۵ سال آیا با این شرایط می‌توانند بازنشسته و یا از کار افتاده شوند؟

 در  پاسخ به سوال دوست عزیز باید بگویم نمی توانند بازنشست شوند چون باید حداقل ۳۰ سال سابقه داشته باشند و یا ۶۰ سال سن داشته باشند . می‌توانند درخواست کار افتادگی دهند و سابقه بیمه شان یک پوئن مثبت در این زمینه است اما دیسک کمر تنها در صورتی از کار افتادگی دارد که عمل جراحی کرده باشند و بعد از عمل جراحی هم باز هم درد داشته باشد یعنی به عمل جراحی جواب نداده باشد. تنها در این صورت می تواند از کار افتاده شود بابت سیاتیک و آرتروز گردن معمولاً درصدی تعلق نمی گیرد .


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/