شکایت از کارفرما به دیوان عدالت اداری

 مومنی: شوهرم پارسال فوت کرده است. قبلش از سال۹۶ تا زمان فوتش پیش یک نفر کار می کرده مسخره اش می کرده تا بیمه کنه که نکرده.من شکایت کردم رسید واریزی هم بردم .اون آقا گفته اینجا رو من بهش اجاره دادم (کارگاه بزرگه سوله نجاری رنگ کاری رویه کوبی مبل) همه یکجا هستند.شکایت کردم به بازرسی رسیده الان باید چکار کنم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که احتمالاً شکایت شما نهایتاً به دیوان عدالت اداری خواهد رسید اداره کار به احتمال زیاد رای مثبت میدهند و تامین اجتماعی به احتمال زیاد رای منفی می‌دهد و بعداً باید شعبه دیوان شکایت کنید اگر هر دو رای مثبت بدهند مشکل شما حل می شود اگر هم اداره‌ کار رای منفی دهد باید از اداره کار به دیوان عدالت اداری شکایت کنید. اگر پیگیری خاصی گروه وکلای ما می توانند به سادگی به شما کمک کند. 


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/