شکایت از کارفرما به دیوان عدالت اداری

 مومنی: شوهرم پارسال فوت کرده است. قبلش از سال۹۶ تا زمان فوتش پیش یک نفر کار می کرده مسخره اش می کرده تا بیمه کنه که نکرده.من شکایت کردم رسید واریزی هم بردم .اون آقا گفته اینجا رو من بهش اجاره دادم (کارگاه بزرگه سوله نجاری رنگ کاری رویه کوبی مبل) همه یکجا هستند.شکایت کردم به بازرسی رسیده الان باید چکار کنم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که احتمالاً شکایت شما نهایتاً به دیوان عدالت اداری خواهد رسید اداره کار به احتمال زیاد رای مثبت میدهند و تامین اجتماعی به احتمال زیاد رای منفی می‌دهد و بعداً باید شعبه دیوان شکایت کنید اگر هر دو رای مثبت بدهند مشکل شما حل می شود اگر هم اداره‌ کار رای منفی دهد باید از اداره کار به دیوان عدالت اداری شکایت کنید. اگر پیگیری خاصی گروه وکلای ما می توانند به سادگی به شما کمک کند. 


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر