تاخیر در پرداخت حق بیمه اختیاری

 با سلام و خسته نباشید! بنده یک بیمه پرداز اختیاری هستم و هر سه ماه یکبار جهت تمدید آن به کارگزاری مراجعه می کنم. زمانی که کرونا وارد ایران شد به دلیل رعایت اصول بهداشتی نتوانستم به کارگزاری مراجعه کنم و اطلاعی هم نداشتم از اینکه این کار رو از طریق اینترنت و یا با مراجعه به کافی نت میتوان انجام داد . پس از گذشت چهار ماه که به کارگزاری مراجعه کردم به من گفتند قرارداد شما باطل شده و قرار داد جدید بستند که الان هم در جریان است. حالا این وسط اون چهار ماه من بدلیل کرونا و عدم آگاهی من قطع شده ، خواستم ببینم راهکاری برای این قضیه وجود دارد . ممنون؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که متاسفانه راه حل خاصی وجود ندارد. در بیمه های اختیاری و حرف و مشاغل آزاد و کلاً بیمه‌های خویش فرما در صورت تاخیر در پرداخت حق بیمه قرارداد باطل می شود و قرارداد جدید مجدداً محاسبه می شود. مبلغی هم که پرداخت کرده اید به حساب بستانکار تان در تامین اجتماعی قرار می‌گیرد. بنابراین آن دوران به عنوان دورانی که حق بیمه تان پرداخت نشده است محاسبه می گردد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر