عدم تایید اعتبار درمان تامین اجتماعی

 دوستی در اینستاگرام از بنده پرسیدند که از اتباع خارجی مقیم در ایران هستند و همیشه هزینه بیمه شان که از نوع بیمه زنان خانه دار است را سه ماه به سه ماه پرداخت می کنند. اما وقتی به دکتر و یا داروخانه مراجعه می‌کنند می گویند دفترچه تامین اعتبار ندارد و وقتی استعلام می کنند مشخص می شود که اعتبار ندارد؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم به احتمال بسیار زیاد شما سرانه درمان را پرداخت نمی‌کنید. بیمه زنان خانه‌دار نیاز به پرداخت سرانه درمان برای هر نفر دارد یعنی به ازای هر نفر برای دریافت خدمات درمانی باید حدود ۷۰ هزار تومان هزینه پرداخت شود که باید حتما در قرارداد بیمه تان ذکر شود. احتمالاً این مبلغ را پرداخت نکرده اید که هر وقت استعلام می‌گیرند مشخص می‌شود که دفترچه تامین اعتبار ندارد. اگر هزینه‌های دفترچه درمانی را پرداخت می کنید و در قرارداد تان موجود است احتمالا در آخر دوره پرداخت می‌کنید یعنی وقتی برای سه ماه شما می‌خواهید حق بیمه پرداخت کنید اگر در روز آخر پرداخت کنید نمی توانید از خدمات درمانی استفاده نمایید و باید همان ابتدا پرداخت کنید. یکی دیگر از دلایل این می تواند باشد. دلیل سوم هم ممکن است اشتباه در سیستم باشد که معمولاً برای طولانی مدت اتفاق نمی‌افتد. پیشنهاد می کنم به شعبه بیمه تان مراجعه کنید تا مشخص شود علت اینکه نمی توانید از خدمات درمانی استفاده کنید چه می باشد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/