درخواست ازکارافتادگی به علت نداشتن بیضه

 سلام! من حدود ۳۵ سال دارم. ۲۰ سال است افسردگی ، روان پریشی ، دو قطبی و کمبود نور دارم . ،بعد بابت همین موضوع معافیت گرفتم و مشکل دیگه من اینه که بیضه هایم در تصادف نابود شده که توان کاری من را کم و افسردگی ام را بیشتر کرده به طوری که توان کار ندارم . ۳ سال بیمه دارم که یک سال آن  تا ۶ ماه پیش تمام شد. الان بیمه نیستم ،آیا می توانم ،از کار افتادگی بگیریم.  آیا اگر بازنشست  شوم به اندازه ی این ۳ سال حقوق می گیرم یا ۳۰ سال ؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که با قاطعیت نمی توان نظر داد . سابقه بیمه تامین اجتماعی شما کم می باشد. از طرفی افسردگی ، روان پریشی،  دوقطبی و کمبود نور در حالت کلی باید بستری در بیمارستان شده باشید و پرونده بیمارستانی داشته باشید تا بتوانید از کمیسیون پزشکی درصد ازکارافتادگی بگیرید و با بیضه هایتان معمولاً ازکارافتادگی کم تعلق می‌گیرد چون درست است که در زمینه جنسی تاثیر منفی دارد اما ممکن است زمینه کاری تاثیر آنچنانی نداشته باشد. اگر از کار افتادگی تات تایید  شود حداقل حقوق را می‌گیرید حداقل حقوق که هر سال توسط دولت اعلام می‌شود ولی باز هم بگویم سابقه آن بسیار کم است و یک نمره بسیار منفی برایتان حساب میشود.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/