آیا مزایای ماندگاری پست می تواند در فیش حقوق صفر باشد؟

 سلام خسته نباشید! این حکم افزایش حقوق و قرارداد جدید بنده است. بنده هشت سال استخدام این شرکت هستم. میخواستم موارد زیر ازتون سوال کنم؟

۱- حق ماندگاری قانونا می توانند صفر بزنن؟!

۲-ساعت کار ما بالاتر از قرارداد ولی بصورت اضافه کار در بند جداگانه ای مطرح شده ،آیا این قانونی هستش؟! و میشه اینطوری تنظیم کنند؟!

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که حق ماندگاری باید هر سال به مزد مبنا اضافه شود بنابراین اگر این حق به مزد مبنای شما اضافه شده باشد این که در فیش حقوقی تا صفر باشد مشکلی ایجاد نمی کند اما اگر اضافه نشده باشد باید حتما مبلغ حق ماندگاری پست در فیش حقوقی ثبت شود. این را باید در قسمت مالی مربوطه بررسی کنید. حق ماندگاری معمولاً ۵ درصد مزایای پست  است که اضافه میشه به آن حقوق مبنا. اضافه کار در قرارداد اجباری نیست معمولاً چنین بندی را در قرارداد مطرح نمی‌کنند. این کار قانونی نیست هرچند رویه هم شده در بسیاری از جاها و قانونی نیست.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/