استفاده از برگه سفید امضاء

 با سلام ! بنده چند روز قبل سوالی پرسیدم که هنوز جواب داده نشده است. در مورد سند سفید امضا هست . بنده دو دانگ مغازه ای را خریدم و پولش را هم چک کشیدم و از حساب خودم پاس شد در سال 91.ولی بیع نامه را بنا به دلایلی بنام پدرم تنظیم کردم و در قبال آن نیز یک برگه سفید امضا ازش گرفتم.الان متوجه شدم که سهم دو دانگ را فروخته و با اینکه قرار شده بود مبلغ  آن را بهم بده بعد از سه ماه هیچ اقدامی نکرده است.الان بنده چگونه میتوانم از سفید امضا استفاده کنم و قانون در این خصوص چه راهکاری دارد که به حق قانونی خودم برسم ریالی اضافه نمیخوام؟

مبلغی را که باید به شما بدهد را در آن نوشته و از طریق دادگاه برای دریافت آن اقدام کنید. البته ایشان هم می تواند مدعی شود که برگه سفید امضا به شما داده قرار نبوده است چنین محتویاتی در آن نوشته شود. بنابراین شما باید موضوع سال ۹۱ و بیع نامه و تمام مسائلی که بین شما گذشته را به صورت مکتوب داشته باشید تا بتوانید در دادگاه  اقامه دعوا کنید. کلاً کار سختی است اگر ایشان نخواهد زیر بار این قضیه برود. 
در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر