استفاده از برگه سفید امضاء

 با سلام ! بنده چند روز قبل سوالی پرسیدم که هنوز جواب داده نشده است. در مورد سند سفید امضا هست . بنده دو دانگ مغازه ای را خریدم و پولش را هم چک کشیدم و از حساب خودم پاس شد در سال 91.ولی بیع نامه را بنا به دلایلی بنام پدرم تنظیم کردم و در قبال آن نیز یک برگه سفید امضا ازش گرفتم.الان متوجه شدم که سهم دو دانگ را فروخته و با اینکه قرار شده بود مبلغ  آن را بهم بده بعد از سه ماه هیچ اقدامی نکرده است.الان بنده چگونه میتوانم از سفید امضا استفاده کنم و قانون در این خصوص چه راهکاری دارد که به حق قانونی خودم برسم ریالی اضافه نمیخوام؟

مبلغی را که باید به شما بدهد را در آن نوشته و از طریق دادگاه برای دریافت آن اقدام کنید. البته ایشان هم می تواند مدعی شود که برگه سفید امضا به شما داده قرار نبوده است چنین محتویاتی در آن نوشته شود. بنابراین شما باید موضوع سال ۹۱ و بیع نامه و تمام مسائلی که بین شما گذشته را به صورت مکتوب داشته باشید تا بتوانید در دادگاه  اقامه دعوا کنید. کلاً کار سختی است اگر ایشان نخواهد زیر بار این قضیه برود. 
 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر