استفاده از برگه سفید امضاء

 با سلام ! بنده چند روز قبل سوالی پرسیدم که هنوز جواب داده نشده است. در مورد سند سفید امضا هست . بنده دو دانگ مغازه ای را خریدم و پولش را هم چک کشیدم و از حساب خودم پاس شد در سال 91.ولی بیع نامه را بنا به دلایلی بنام پدرم تنظیم کردم و در قبال آن نیز یک برگه سفید امضا ازش گرفتم.الان متوجه شدم که سهم دو دانگ را فروخته و با اینکه قرار شده بود مبلغ  آن را بهم بده بعد از سه ماه هیچ اقدامی نکرده است.الان بنده چگونه میتوانم از سفید امضا استفاده کنم و قانون در این خصوص چه راهکاری دارد که به حق قانونی خودم برسم ریالی اضافه نمیخوام؟

مبلغی را که باید به شما بدهد را در آن نوشته و از طریق دادگاه برای دریافت آن اقدام کنید. البته ایشان هم می تواند مدعی شود که برگه سفید امضا به شما داده قرار نبوده است چنین محتویاتی در آن نوشته شود. بنابراین شما باید موضوع سال ۹۱ و بیع نامه و تمام مسائلی که بین شما گذشته را به صورت مکتوب داشته باشید تا بتوانید در دادگاه  اقامه دعوا کنید. کلاً کار سختی است اگر ایشان نخواهد زیر بار این قضیه برود. 
قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/