هزینه پرداختی تامین اجتماعی بابت عینک

 سلام وقت بخیر! آیا بیمه تامین اجتماعی هزینه عینک رو میده؟  چقدرش  آیا راسته که یک سوم یعنی من ۲ میدید خریدم عینک و شیشه رو  بهم ۵۰۰ میدن،؟ یا سقف شون فقط تا ۳۰۰ تومن هست . پس این قانون یک سوم بودن از کجا میاد وقتی من۲میلیون هزینه کردم با کسی فقط ۵هزینه کرده باید فرق ‌کنم ،دیگه! و اینکه از سایت اینترنتی ثبت کنیم یا حضوری بریم؟ اگر حضوری  کجا برم  و چند ماه بعد واریز میکنن چه مدارکی نیازه؟؟ممنون میشم پاسخ بدین؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگم که بیمه تامین اجتماعی تنها ۳۰۰ هزار تومان بابت اینکه به شما می دهد و قانونی به نام قانون یک سوم نداریم . باید از طریق سایت ثبت نام کنیم و گواهی پزشک و گواهی خرید از مرکز فروش عینک را آپلود کنید .معمولا دو تا سه ماه طول میکشه تا هزینه تون پرداخت بشه .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر