هزینه پرداختی تامین اجتماعی بابت عینک

 سلام وقت بخیر! آیا بیمه تامین اجتماعی هزینه عینک رو میده؟  چقدرش  آیا راسته که یک سوم یعنی من ۲ میدید خریدم عینک و شیشه رو  بهم ۵۰۰ میدن،؟ یا سقف شون فقط تا ۳۰۰ تومن هست . پس این قانون یک سوم بودن از کجا میاد وقتی من۲میلیون هزینه کردم با کسی فقط ۵هزینه کرده باید فرق ‌کنم ،دیگه! و اینکه از سایت اینترنتی ثبت کنیم یا حضوری بریم؟ اگر حضوری  کجا برم  و چند ماه بعد واریز میکنن چه مدارکی نیازه؟؟ممنون میشم پاسخ بدین؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگم که بیمه تامین اجتماعی تنها ۳۰۰ هزار تومان بابت اینکه به شما می دهد و قانونی به نام قانون یک سوم نداریم . باید از طریق سایت ثبت نام کنیم و گواهی پزشک و گواهی خرید از مرکز فروش عینک را آپلود کنید .معمولا دو تا سه ماه طول میکشه تا هزینه تون پرداخت بشه .


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/