کاهش مستمری دختران مجرد از حقوق پدر

 سارا: سلام و عرض ادب!  دختر مجرد هستم و شاغل نیستم و سالهاست حقوق مستمری پدر درگذشته ام رو دریافت می کنم .امروز خبری با این مضمون دیدم که بسیار نگرانم کرد. (سهم دختران از حقوق بازنشستگی پدر کاهش یافت و کاهش ناگهانی حقوق بازنشستگان موجب شد تا بازنشستگان به دیوان عدالت اداری شکایت کنند. ). خواستم سوال کنم در صورت اجرایی شدن طرح مجلس مبنی بر کاهش حقوق پدر بازنشسته متوفی به دختر آیا این قانون مشمول من هم خواهد شد ؟ یا فقط برای دخترانیست که از این تاریخ به بعد پدرشون رو از دست می دهند؟ بسیار سپاسگزارم؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که چنین طرحی مدت‌ها بود که در جریان بود و علت آن هم طلاق های صوری بیش از حدی بود که صندوق تامین اجتماعی و دیگر صندوق‌های بیمه را دچار مشکل کرده است و همچنان سیر تصاعدی دارد. اگر این قانون تایید نهایی  شود که به نظر من  می شود و وضعیت صندوق‌های بیمه‌ای جوری نیست که دیگر بتواند با این شرایط ادامه دهد شامل همه افرادی که از این قانون استفاده می‌کنند می‌شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر