محاسبه دیه شکستگی ران

 دوستی در اینستاگرام از بنده خواستم که دیه آسیبی که دیدند را محاسبه کند؟ پای چپ شان از ران تحتانی از سه جا شکسته و پلاتین گذاشته اند. مچ دست شان خرد شده و پین گذاشتند. فک شان هم در رفته است و صورتشان از دو جا بخیه خورده است و الان فکشان حس دارد میخواستم بدانن دیه شان چقدر میشود؟

 در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که بابت شکستگی ران ۸ درصد دیه تعلق می گیرد معادل ۳۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بابت خرد شدن مچ دست دو درصد دیه تعلق میگیرد معادل ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بابت دررفتگی فک بستگی دارد که بالا باشد یا فک پایین اگر فک پایین باشد احتمالا ۴ درصدی به درد می گیرد اگر فک بالا باشد احتمالا ۱۰ درصدی تعلق میگیرد. بابت بخیه صورت معمولاً در نظر گرفته نمی‌شود بلکه زخم‌هایی که دارد بستگی به عمق و میزان خونریزی شان دیه شان تعیین می‌شود.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/