محاسبه دیه شکستگی ران

 دوستی در اینستاگرام از بنده خواستم که دیه آسیبی که دیدند را محاسبه کند؟ پای چپ شان از ران تحتانی از سه جا شکسته و پلاتین گذاشته اند. مچ دست شان خرد شده و پین گذاشتند. فک شان هم در رفته است و صورتشان از دو جا بخیه خورده است و الان فکشان حس دارد میخواستم بدانن دیه شان چقدر میشود؟

 در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که بابت شکستگی ران ۸ درصد دیه تعلق می گیرد معادل ۳۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بابت خرد شدن مچ دست دو درصد دیه تعلق میگیرد معادل ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بابت دررفتگی فک بستگی دارد که بالا باشد یا فک پایین اگر فک پایین باشد احتمالا ۴ درصدی به درد می گیرد اگر فک بالا باشد احتمالا ۱۰ درصدی تعلق میگیرد. بابت بخیه صورت معمولاً در نظر گرفته نمی‌شود بلکه زخم‌هایی که دارد بستگی به عمق و میزان خونریزی شان دیه شان تعیین می‌شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر