عدم حضور در جلسه اداره کار

 با سلام! حدود ۷ سال پرسنل بیمارستان بودم که آخر فروردین ۱۴۰۰ بخاطر اضافه نکردن حقوق و مزایا ترک کار کردم. شکایت کردم برای گرفتن حق و حقوق که متاسفانه قبل از جلسه اول رسیدگی که ۵/۳ قرار بود برگزار بشه کرونا گرفتم و در حال درمان هستم . بخاطر همین نتوانستم به جلسه برم . تو این  يکی دو روز که  کمی بهتر شدم هرچه تماس گرفتم با وزارت کار کسی جوابگو نبود. حال چیکار باید بکنم؟ 

شما باید از طریق سایت اقدام کنید و ببینید که آیا بابت جلسه که نرفته اید رایی صادر شده است یا نه؟ معمولاً رای صادر می‌شود. اگر رای صادر شده باشد و حضور نداشته باشید باید به آن رای اعتراض بزنید. اگر رای صادر نشده باشد میتوانید درخواست بررسی مجدد موضوع را دهید به شرط که اداره کار موضوع را تایید کند و به خاطر نیامدن شما کنسل نکند. اگر اداره کار موضوع را تایید نکرد تنها راه شکایت به دیوان عدالت اداری است. اگر طرف مقابل تان هم در جلسه حضور پیدا نکرده باشد درخواست آن قطعاً مورد تایید قرار می‌گیرد و می‌توانید مجدد در جلسه اداره کار شرکت کنید. قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/