هزینه بیمه اختیاری در سال 1400

 سلام! شوهر من تراشکار هستش به مدت ۱۵سال بیمه اجباری داشت . به دلیل تعدیل نیرو در شرایط اولیه کرونا بیکار شد. چند ماه بیمه بیکاری گرفت اما نتونست دیگه خودشو بیمه کنه و حدودا دوسال و نیمه که گذشته است. الان میخوام ببینم برای بیمه دوباره باید چکار کنیم و هزینه اش چقدر میشه برای خودش و همسر و فرزندش با خدمات درمان و بدون خدمات درمان ؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که ایشان اگر نمی خواهد خودش را بیمه اجباری کند یعنی کارفرما ای باشد که حق بیمه ایشان را پرداخت کند باید خودشان را بیمه حرف و مشاغل آزاد یا بیمه اختیاری کند اگر بیمه حرف و مشاغل آزاد کنند باید برای هر نفر یعنی خودشان همسرشان و فرزندشان نفری ۷۰ هزار تومان هزینه دفترچه درمانی بدهد اما اگر بیمه اختیاری کند دیگر هزینه دفترچه درمانی نیازی نیست پرداخت کنند. حق بیمه حرف و مشاغل بستگی دارد که ۱۲ درصد باشد ۱۴ درصد باشد یا ۱۸ درصد باشد در بیمه حرف و مشاغل ۱۲ درصد تنها در صورتی می توانید مستمری بگیری که بازنشسته شده باشید حق بیمه این نوع بیمه حدود ۳۹۰ هزار تومان میباشد در بیمه ۱۴ درصد شما در صورتی که قبل از این بازنشسته به شوید فوت کنید بازماندگان تا می توانند از مستمری تامین اجتماعی استفاده کند مبلغ این  بیمه در ماههای ۳۱ روزه حدود ۴۲۰ هزار تومان می باشد . در بیمه ۱۸ درصد در صورتی که در ایام  بیمه پردازی دچار بیماری شوید و بخواهید از مزایای ازکارافتادگی استفاده کنید می‌توانید استفاده کنید و باید ۵۹۰ هزار تومان پرداخت کنید. بابت بیمه اختیاری هم که تمام مزایای فوق الذکر را دارد و نیازی به فرانشیز و پرداخت هزینه های درمانی و دفترچه درمانی نیست حدود ۸۹۰ هزار تومان برای ماه های ۳۱ روزه باید پرداخت کنید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر