وکیل ازکارافتادگی برای کمیسیون پزشکی

 آیا برای جابجایی پرونده سابقه بیمه از شهرستان به اصفهان نیاز به سند ازدواج هست ؟ و اگر بخواهم برای از کار افتادگی اقدام کنم  وکیل میتونه این کار رو انجام بده اگه میشه بهم یک وکیل معرفی کنید ساکن اصفهان هستم ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که برای انتقال سابقه بیمه به هر شعبه یا هر استان دیگری نیاز به سند ازدواج نیست تنها مدارک بیمه‌ای و مدارک شناسایی کفایت می‌کند.  برای از کار افتادگی اگر بخواهید اقدام کنید یک وکیل و کارشناس خبره در این زمینه می‌تواند کمک‌تان کنند ولی به هر حال خودتان هم باید در جلسات کمیسیون و مراحل مختلف آن حضور داشته باشید.  برای معرفی وکیل بهتر است در تلگرام یا اینستاگرام با ما تماس داشته باشیم و یا اینکه ایمیلتان را برای ما ارسال کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر