درخواست ازکارافتادگی

 بنده به علت عمل کانسر زبان  یا همان سرطان زبان بعد از جراحی و تخلیه غدد لنفاوی براکی زبان انجام دادم. بعدش  رادیوتراپی شدم . شدت رادیوتراپی آنقدر زیاد بود که بدنم یا شیمی درمانی جواب نداد. دوباره بستری شدم. رفتم بیمه برای ازکارافتادگی کمیسیون گذاشتند. بعد از چند مرحله گفتند به اون درصدی که باید باشه نشد. اما تو نامه نوشته بخاطر تومور بدخیم و پنج نقطه حساس بدن درگیر است. میشه راهنمایی کنید؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که معمولاً در صورتی بابت سرطان غدد لنفاوی براکی زبان ازکارافتادگی تعلق می‌گیرد که مقدار زیادی از آن قطع شده باشد در غیر اینصورت درصد ازکارافتادگی کمتر از ۶۶ درصد خواهد تنها راهی که شما دارید این است که منتظر باشید بعد از شش ماه بیماری تان تشدید گردد تا بتوانید مجدد در کمیسیون پزشکی شرکت کنیم اگر بیماری های دیگری در قسمت‌های دیگر بدن هم دارید می‌توانید برای آنها اقدام کنید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/