درخواست ازکارافتادگی

 بنده به علت عمل کانسر زبان  یا همان سرطان زبان بعد از جراحی و تخلیه غدد لنفاوی براکی زبان انجام دادم. بعدش  رادیوتراپی شدم . شدت رادیوتراپی آنقدر زیاد بود که بدنم یا شیمی درمانی جواب نداد. دوباره بستری شدم. رفتم بیمه برای ازکارافتادگی کمیسیون گذاشتند. بعد از چند مرحله گفتند به اون درصدی که باید باشه نشد. اما تو نامه نوشته بخاطر تومور بدخیم و پنج نقطه حساس بدن درگیر است. میشه راهنمایی کنید؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که معمولاً در صورتی بابت سرطان غدد لنفاوی براکی زبان ازکارافتادگی تعلق می‌گیرد که مقدار زیادی از آن قطع شده باشد در غیر اینصورت درصد ازکارافتادگی کمتر از ۶۶ درصد خواهد تنها راهی که شما دارید این است که منتظر باشید بعد از شش ماه بیماری تان تشدید گردد تا بتوانید مجدد در کمیسیون پزشکی شرکت کنیم اگر بیماری های دیگری در قسمت‌های دیگر بدن هم دارید می‌توانید برای آنها اقدام کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر