بیمه خویش فرمای نیروهای مسلح

 بنده با ۲۵ سال خدمت در سال ۱۳۸۵ از نیروی انتظامی اخراج شده و خانواده ام مستمری دریافت و بیمه  نیروهای مسلح نیز می‌باشند. اما خودم بیمه نیستم .اطلاع حاصل کرده ام  که امکان ادامه بیمه خویش فرما در نیروهای مسلح را دارم و پس از پرداخت باقی مانده بیمه بازنشسته هم می شوم. اگر این مطلب درست است میخواهم وکالت انجام این کار را به شما بدهم ضمنا تماس گرفتم پاسخگو نبودید.ممنون؟

در پاسخ به سوال شما دوست گرامی باید بگویم که بله شما می توانید بیمه تان را به صورت خویش فرما ادامه داده و با داشتن شرایط که احتمالاً ۳۰ سال سابقه  اشتغال می باشد یا سی سال سابقه بیمه پردازی بازنشسته شوید. این مطلب درست است و ما هم می‌توانیم این کار را برای شما انجام دهیم متاسفانه چند مدت است به علت درگیری های شدید کاری امکان پاسخگویی به تلفن تا حد زیادی از ما گرفته شده است و نمی توانیم به خوبی توافق باشیم با این حال به زودی فعالیت مان مجدداً شروع شده و امکان پاسخگویی به تمامی مکاتبات را خواهیم داشت و می توانیم وکالت شما را نیز بر عهده بگیریم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر