بیمه خویش فرمای نیروهای مسلح

 بنده با ۲۵ سال خدمت در سال ۱۳۸۵ از نیروی انتظامی اخراج شده و خانواده ام مستمری دریافت و بیمه  نیروهای مسلح نیز می‌باشند. اما خودم بیمه نیستم .اطلاع حاصل کرده ام  که امکان ادامه بیمه خویش فرما در نیروهای مسلح را دارم و پس از پرداخت باقی مانده بیمه بازنشسته هم می شوم. اگر این مطلب درست است میخواهم وکالت انجام این کار را به شما بدهم ضمنا تماس گرفتم پاسخگو نبودید.ممنون؟

در پاسخ به سوال شما دوست گرامی باید بگویم که بله شما می توانید بیمه تان را به صورت خویش فرما ادامه داده و با داشتن شرایط که احتمالاً ۳۰ سال سابقه  اشتغال می باشد یا سی سال سابقه بیمه پردازی بازنشسته شوید. این مطلب درست است و ما هم می‌توانیم این کار را برای شما انجام دهیم متاسفانه چند مدت است به علت درگیری های شدید کاری امکان پاسخگویی به تلفن تا حد زیادی از ما گرفته شده است و نمی توانیم به خوبی توافق باشیم با این حال به زودی فعالیت مان مجدداً شروع شده و امکان پاسخگویی به تمامی مکاتبات را خواهیم داشت و می توانیم وکالت شما را نیز بر عهده بگیریم.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر