ارسال لیست بیمه مدیرعامل

 با سلام! من الان بیمه اختیاری تامین اجتماعی دارم . می خواهم شرکت ثبت کنم و خودم یه عنوان مدیر عامل و همسرم عضو هیئت مدیره هستند. آیا من می توانم توی لیست بیمه اسم خودم و همسرم رو رد کنم برای بیمه ؟ 

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم بله مشکلی ندارد شما می توانید اسم خودتان و همسرتان را به عنوان ه گذار در لیست بیمه رد کنیم البته خودتان باید یا بیمه کارفرمایی داشته باشید و بیمه اختیاری اما همسرتان در صورتی که شرح وظایف مشخصی در محل کار داشته باشند و حقوق‌بگیر باشند می‌توانند به عنوان بیمه اجباری حق بیمه شان پرداخت شود که در مجموع برای شما بهتر است. توجه داشته باشید که برای همسرتان در صورتی که بیمه اجباری پرداخت شود تمام مزایای قانون کار قابل پرداخت می‌باشد به استثنای بیمه بیکاری که امکان پذیر نمی باشد.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر