صندوق بازنشستگی کشوری بهتر است یا تامین اجتماعی؟

 با توجه به اینکه همسان سازی برای بازنشستگان صندوق کشوری اجرا شده است آیا بهتر است در اداره ای که کارمند هستیم پس از رسمی شدن از پیمانی در همون صندوق تامین اجتماعی بمانیم و یا اینکه به صندوق کشوری برویم؟برای نفع مبلغ مستمری منظورم هست؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که جوابی که به شما داده می شود با توجه به وضعیت امروز است ممکن است شما ۱۰ سال دیگر یا ۲۰ سال دیگر بازنشسته شوید و در آن زمان وضعیت فرق کرده باشد اما با توجه به وضعیت امروز و تحلیلی که بنده از صندوقهای بازنشستگی دارم به نظرم بهتر است در همان صندوق کشوری بمانید یعنی سعی کنید حق بیمه تان به حساب سازمان بازنشستگی کشوری پرداخت شود . وضعیت صندوق تامین اجتماعی زیاد مناسب نیست و متاسفانه روز بر تعداد مستمری‌بگیران آن افزوده می‌شود و در نتیجه مستمری بازنشستگی شما ممکن است مبلغ زیادی نباشد بنابراین بهتر است از طریق صندوق بازنشستگی کشوری حقوق شما پرداخت شود البته فعلا با وضعیت موجود این موضوع را اعلام می‌کنم.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر