شکایت از کارفرما برای حقوق باقیمانده

 سلام! بنده تا ابتدای مرداد امسال سرباز بودم. از اواخر بهمن ماه سال گذشته تا آخر اردیبهشت امسال به صورت پاره وقت عصرها روزانه حداقل ۶ ساعت و روزهای تعطیل کامل در یک مغازه کفش فروشی مشغول به کار بودم . اما حقوق من رو درست پرداخت نکردند و تنها در ۲ مرحله ۳ میلیون برای من واریز کردند. الان هم مدتی است دیگر جواب تلفن من را نمی‌دهند. از همکاران و همسایه های برای اشتهاد نمی توانم استفاده کنم چون دوستی دیرینه با صاحب مغازه دارند. آیا میتوانم شکایت کنم و حق خود را بگیرم و اینکه ایا اینکه سرباز بوده ام مانعی برای شکایت هست یا نه؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اولا  سرباز بودن اصلا ارتباطی با شکایت شما به عنوان کارگر از کارفرما ندارد و شما می توانید به سادگی از ایشان شکایت کنید.  البته شهادت شاهد آن هیچ اهمیتی ندارد و حتی اگر به نفع شما هم شهادت می دادند تاثیر خاصی نداشت شما باید مدارکی داشته باشید که برایشان کار کرده‌اید. مثلاً باید لیست بیمه داشته باشید یا قرارداد داشته باشید یا پرینت حساب داشته باشید که به حسابتان حقوقی رپخته شده باشد .   بنابراین اگر مدرک کافی ندارید شکایت کردن تان فایده ای نخواهد داشت.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر