شرایط دریافت حقوق بازنشستگی توسط فرزند دختر

 محمدرضا عزیزی: با سلام! آيا حقوق پدر بازشسته فوت شده ام به خواهرم كه مجرد است ميرسد؟ و آیا خواهرم سركار بریاش بيمه رد شده باز هم حقوق را ميتواند بگيرد يا خير؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که حقوق پدر بازنشسته به بازماندگان دختر وقتی می رسد که آن دختر یا کمتر از ۱۸ سال سن داشته باشد و یا اینکه شاغل نباشد و همسر هم نداشته باشد بنابراین وقتی خواهر تا سر کار می‌رود و بیمه برای شروع می شود حقوق مستمری به ایشان می رسد و حتی اگر بیمه هم برایشان روشن شود باز هم در بازرسی تامین اجتماعی اگر اشتغال ایشان استفاده شود حقوق به ایشان می رسد و حقوق های داده شده نیز دریافت  دریافت خواهد گردید.  در مجموع برای این که خواهرتان بتواند این حقوق را بگیرد باید منبع درآمدی نداشته باشد و اشتغال نداشته باشد چون به صورت روتین بازرسی صورت می پذیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر