پرداخت حق بیمه های پرداخت نشده

 چند سال در شرکتی کار کردم و بعضی از ماهها به جای 30 روز کارکرد کمتر کارکرد لحاظ شده است. آیا راهی هست که کامل لحاظ شود یا خیر؟

اولین راهی که دارید این است که مدارک مربوط به کارکرد دائم تان مانند قرارداد یا پرینت حساب یا فیش حقوق را به تامین اجتماعی ارائه داده و نشان دهید که کارگر تمام وقت بوده اید و از آنها بخواهید که با بازرسی تحقیقی یا بازرسی معمولی یا حسابرسی بیمه‌ای وضعیت پرداخت حق بیمه شما و کارگران دیگر را بررسی کند و در صورتی که حق بیمه به صورت کامل پرداخت نشده باشد پیش جدید مبنی بر جریمه حق بیمه برای کارفرما پرداخت کند تا حق بیمه شما کامل شود. البته معمولاً در چنین مواردی  شعبه بیمه ممکن است اقدام خاصی انجام دهد و از شما بخواهد که از طریقه شکایت به اداره کار اقدام نمایید وبا رای اداره کار که به اجرای احکام برده می‌شود و یک نسخه از آن به اجراییه تامین اجتماعی ارجاع داده می‌شود. روش دوم روش بهتری است ولی توجه داشته باشید که روش طولانی تری نیز می تواند باشد. به نظر من ابتدا روش اول را اجرا کنید و اگر به هر دلیلی به نتیجه نرسید و روش دوم را اجرا نمایید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر