پیگیری حق بیمه تامین اجتماعی از وراث متوفی

 با سلام . با نظر موافق  کارفرما که ه وکیل بودند برای حق بیمه که پرداخت نشده بود اقدام کردم و در دیوان عدالت اداری برای 9 سال و 7 ماه تجدیدنظر انحام دادم و حکم قطعی در اسفند 99 گرفتم . با مراجعه به تامین اجتماعی درخواست صدور اجراییه کردم . وکیل  یا کارفرمای من در طول گرفتن رای قطعی متاسفانه فوت شدند و وراث دفتر ایشان را فروختند . مالک جدید اخطار اعلام بدهی را به دست وراث نمی رساند . آدرس منزل شخصی متوفی را دادم که از گرفتن اخطار خودداری کردند و اصلا درب را باز نکردند . الان با گذشت 7 ماه هنوز ابلاغ من انجام نشده و وراث هر لحظه ممکن است از ایران خارج  بشوند . لطفا راهنماییم کنید ؟

اگر مال و اموالی از ایشان باقی مانده است که هنوز تقسیم شده است و باید تقسیم شود می توانید با معرفی به اجرائیات تامین اجتماعی می توانند اموال ایشان را توقیف نمایند. اگر مال و اموالی از ایشان باقی نمانده باشد قانونا تنها راهی که باقی می ماند جلب وراث ایشان می باشد که معمولاً چنین حکمی دادگان نمی دهد چون در قوانین مربوط به کار و تامین اجتماعی در صورتی که انواعی از نامبرده باقی نمانده باشد معمولاً برای وراث  حکم جلب نمی دهند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر