محاسبه افت قمت خودروی خارجی

 یاسین ولی زاده: افت قیمت ماشین خارجی از چه سالی است ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که افت قیمت ارتباطی به ماشین خارجی و ماشین داخلی ندارد همچنین هیچ ارتباطی به سال تولید آن ندارد تنها معیاری که در افت قیمت محاسبه می‌شود این است که قطعه ای که آسیب دیده است آیا قبلا آسیب دیده است یا نه اگر آن قطعه ماشین مانند گلگیر یا درب یا کاپوت قبلاً تصادف نداشته باشد یا رنگ شدگی نداشته باشد به محض اینکه بعد از تصادف نیاز به رنگ و یا تعویض پیدا کند افت قیمت به آن تعلق میگیرد.همچنین توجه داشته باشید که وقتی خود را قدیمی تر باشد قیمت آن کاهش می یابد و برای محاسبه افت قیمت درصدی و برحسب قیمت روز ماشین محاسبه صورت می‌پذیرد در نتیجه افت قیمت کمتری محاسبه می‌شود. همچنین توجه داشته باشید که وقتی  قطعات بیشتری آسیب‌دیده باشد افت قیمت بیشتری محاسبه می‌شود و افت قیمت برای هر قطعه مانند درب ، گلگیر یا کاپوت جداگانه محاسبه شده و سپس با یکدیگر جمع می شود. شایعاتی که در اگر ۵ سال یا ۱۰ سال اگر از ساخت خودرو بگذرد دیگر افت قیمت تعلق نمیگیرد اشتباه است و افت قیمت به هر خودرویی که تصادف نداشته باشد یا قطعه ای از آن تصادف داشته باشد تعلق می گیرد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر