مشکلات دریافت مرخصی زایمان از تامین اجتماعی

  

سلام!  تاریخ زایمان ۲۰/۱۱/۹۹ بوده  و استراحت پزشکی از این تاریخ به بعد به عنوان مرخصی زایمان لحاظ شده است اما از تاریخ ۱۶/۱۱/۹۹ تا تاریخ ۱۹/۱۱/۹۹ بیمه اعمال نشده و باعث ایجاد مشکل شده است. نامه استراحت پزشکی از همین تاریخ۱۶/۱۱/۹۹تا ۱۹/۱۱/۹۹ را دریافت کردم. در سایت بارگذاری کردم اما پیامک عدم تایید می آید. لطف کنید بابت این چند روز قبل زایمان و چگونگی ارسال نامه استراحت پزشکی این چهار روز راهنمایی کنید تشکر؟

طبق قانون سه ماه استراحت قبل از زایمان به عنوان مرخصی زایمان از ۶ ماه استراحت بعد از زایمان به عنوان مرخصی شیردهی حساب می‌شود بنابراین اینکه شما چهار روز بعد از زایمان را استراحت معمولی رد کنید و مورد تایید قرار نخواهد گرفت چون که کاملاً مرتبط با مرخصی زایمان می باشد. تاریخ  شروع استراحت زایمان باید شانزدهم ماه محاسبه گردد و  تا تاریخ پانزدهم حق بیمه برای ایشان پرداخت کردند. بعید می‌دانم دی عدم تایید استراحت زایمان داشته باشد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/