مشکلات دریافت مرخصی زایمان از تامین اجتماعی

  

سلام!  تاریخ زایمان ۲۰/۱۱/۹۹ بوده  و استراحت پزشکی از این تاریخ به بعد به عنوان مرخصی زایمان لحاظ شده است اما از تاریخ ۱۶/۱۱/۹۹ تا تاریخ ۱۹/۱۱/۹۹ بیمه اعمال نشده و باعث ایجاد مشکل شده است. نامه استراحت پزشکی از همین تاریخ۱۶/۱۱/۹۹تا ۱۹/۱۱/۹۹ را دریافت کردم. در سایت بارگذاری کردم اما پیامک عدم تایید می آید. لطف کنید بابت این چند روز قبل زایمان و چگونگی ارسال نامه استراحت پزشکی این چهار روز راهنمایی کنید تشکر؟

طبق قانون سه ماه استراحت قبل از زایمان به عنوان مرخصی زایمان از ۶ ماه استراحت بعد از زایمان به عنوان مرخصی شیردهی حساب می‌شود بنابراین اینکه شما چهار روز بعد از زایمان را استراحت معمولی رد کنید و مورد تایید قرار نخواهد گرفت چون که کاملاً مرتبط با مرخصی زایمان می باشد. تاریخ  شروع استراحت زایمان باید شانزدهم ماه محاسبه گردد و  تا تاریخ پانزدهم حق بیمه برای ایشان پرداخت کردند. بعید می‌دانم دی عدم تایید استراحت زایمان داشته باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر