مشکلات دریافت مرخصی زایمان از تامین اجتماعی

  

سلام!  تاریخ زایمان ۲۰/۱۱/۹۹ بوده  و استراحت پزشکی از این تاریخ به بعد به عنوان مرخصی زایمان لحاظ شده است اما از تاریخ ۱۶/۱۱/۹۹ تا تاریخ ۱۹/۱۱/۹۹ بیمه اعمال نشده و باعث ایجاد مشکل شده است. نامه استراحت پزشکی از همین تاریخ۱۶/۱۱/۹۹تا ۱۹/۱۱/۹۹ را دریافت کردم. در سایت بارگذاری کردم اما پیامک عدم تایید می آید. لطف کنید بابت این چند روز قبل زایمان و چگونگی ارسال نامه استراحت پزشکی این چهار روز راهنمایی کنید تشکر؟

طبق قانون سه ماه استراحت قبل از زایمان به عنوان مرخصی زایمان از ۶ ماه استراحت بعد از زایمان به عنوان مرخصی شیردهی حساب می‌شود بنابراین اینکه شما چهار روز بعد از زایمان را استراحت معمولی رد کنید و مورد تایید قرار نخواهد گرفت چون که کاملاً مرتبط با مرخصی زایمان می باشد. تاریخ  شروع استراحت زایمان باید شانزدهم ماه محاسبه گردد و  تا تاریخ پانزدهم حق بیمه برای ایشان پرداخت کردند. بعید می‌دانم دی عدم تایید استراحت زایمان داشته باشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر