مقصر حادثه خسارت را پرداخت نمی کند؟

 با سلام!  ماشین سواری ساینا مدل 99 با کامیون حمل زباله در تاریخ 1400/06/17 تصادف کرد. مقصر ماشین حمل زباله بود. کارشناس بیمه  دانا مبلغ بسیار ناچیزی برای خسارت تعیین کرده است. اعتراض شفاهی کردیم گفت عرف بازار همین است. از افت قیمت ماشین گفتیم گفت افت قیمت ربطی به بیمه ندارد. سوال این است آیا راهی برای اعتراض و دریافت مبلغی عادلانه تر و منطقی تر وجود دارد یا باید به همان مبلغ اندک ساخت و مابقی را از جیب پرداخت کنیم.  ضمنا مالک ماشین مقصر هم میگوید هر مبلغی که بیمه تعیین کرده است همان ملاک است و من مبلغ بیشتری از جیب نخواهم داد. ممنون میشوم راهنمائی بفرمائید؟ 

شما باید بابت افت قیمت از ایشان شکایت باید به شورای حل اختلاف خسارت هم می‌توانید به دادگاه شکایت کنید تا کارشناس دادگستری در این زمینه نظر دارد به نظر من بابت خسارت و افت قیمت هر دو به شورای حل اختلاف شکایت کنید تا مابقی خسارت و میزان افت قیمت توسط کارشناس دادگستری دوباره مورد بررسی قرار گیرد و این مبلغ در صورتی که توسط بیمه پرداخت نشود باید توسط مقصر حادثه پرداخت شود زمان افت قیمت توسط بیمه پرداخت نمی‌شود و صرفاً مقصر حادثه این مبلغ را پرداخت می‌کند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر