مقصر حادثه خسارت را پرداخت نمی کند؟

 با سلام!  ماشین سواری ساینا مدل 99 با کامیون حمل زباله در تاریخ 1400/06/17 تصادف کرد. مقصر ماشین حمل زباله بود. کارشناس بیمه  دانا مبلغ بسیار ناچیزی برای خسارت تعیین کرده است. اعتراض شفاهی کردیم گفت عرف بازار همین است. از افت قیمت ماشین گفتیم گفت افت قیمت ربطی به بیمه ندارد. سوال این است آیا راهی برای اعتراض و دریافت مبلغی عادلانه تر و منطقی تر وجود دارد یا باید به همان مبلغ اندک ساخت و مابقی را از جیب پرداخت کنیم.  ضمنا مالک ماشین مقصر هم میگوید هر مبلغی که بیمه تعیین کرده است همان ملاک است و من مبلغ بیشتری از جیب نخواهم داد. ممنون میشوم راهنمائی بفرمائید؟ 

شما باید بابت افت قیمت از ایشان شکایت باید به شورای حل اختلاف خسارت هم می‌توانید به دادگاه شکایت کنید تا کارشناس دادگستری در این زمینه نظر دارد به نظر من بابت خسارت و افت قیمت هر دو به شورای حل اختلاف شکایت کنید تا مابقی خسارت و میزان افت قیمت توسط کارشناس دادگستری دوباره مورد بررسی قرار گیرد و این مبلغ در صورتی که توسط بیمه پرداخت نشود باید توسط مقصر حادثه پرداخت شود زمان افت قیمت توسط بیمه پرداخت نمی‌شود و صرفاً مقصر حادثه این مبلغ را پرداخت می‌کند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر