دریافت بیمه بیکاری بعد از مرخصی زایمان

 سلام، وقت بخیر و خسته نباشید! می بخشید سوالی داشتم که می خواستم در این باره بنده را راهنمایی فرمایید! با تشکر؟! من آموزگار مقطع ابتدایی در دبستان غیر دولتی هستم که در تاریخ 99/10/18 زایمان انجام دادم و اکنون در مرخصی زایمان هستم. پایان مرخصی من 00/7/18 خواهد بود ولی کارفرما اعلام کرده که پایان شهریور ترک کار اعلام می کند(لازم به ذکر است که قرار داد بنده تا پایان خرداد 1400 بوده است). می خواستم ببینم طبق قوانین وزارت کار بعد از اعلام ترک کار از طرف کارفرما، می توانم نامه ی عدم نیاز از ایشان بگیرم و برای بیمه بیکاری اقدام کنم؟ 

پاسخ به سوال ۲ شما دوست عزیز باید بگویم طبق قوانین اداره کار ایشان در ایام استعلاجی زایمان شما اصلا نمی تواند پیمانکار بزند و باید این کار را موکول به پایان دوران استراحت زایمان شما کند بنابراین بعد از پایان استراحت در صورتی که ایشان می‌خواهد شما برایشان کار کنید می توانید از بیمه بیکاری استفاده کنید البته توجه داشته باشید برای اینکه بتوانید از بیمه بیکاری استفاده کنید باید حداقل بعد از دوران زایمان یعنی دوران استعلاجی زایمان یک ماه کارکرد داشته باشید یعنی حق بیمه برج مهر و آبان شما یا حداقل آبان ماه شما باید پرداخت شود وگرنه بیمه ایراد می گیرد و بیمه بیکاری شما پرداخت نخواد شد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر