شکایت بابت مابه التفاوت خسارت خودرو

 سلام خسته نباشید! زهرا هستم از لاهیجان!  یه خانومی دومین روز اردیبهشت یکی از میدان های آستانه اشرفیه از پشت بمن زد . ماشین ایشان ال ۹۰ بود.  ماشین من پراید۱۱۱. من بیهوش بودم .  پرت شده بودم بیرون و  تو بیمارستان بهوش آمدم. ماشینم مدل اسفند۹۷پلاک شده است ۲/۱۳۹۸  . ماشینم مچاله شد فقط در شاگرد جلو سالم بود. پلیس مقصر صد در صد اون خانوم را گرفت. ماشینم۲۰میلیون بیمه خانوم خسارت داد. الان ماشینم ۱۳۰پولش بود. میگن درست نکرده ۴۵ تومان درستش کنم.  خیلی خوب بفروشم ۷۰ملیون توروخدا راهنماییم کنید. چکار باید بکنم و افت قیمت چقدر تعلق میگیره بهم ؟  

بهترین کاری که شما می‌توانید انجام بده این است که از ایشان به شورای حل اختلاف محل زندگی ایشان شکایت کنید دلیل شکایت تا نهم پرداخت مابه التفاوت خسارت خودرو و همچنین افت قیمت است اگر بابت این دو موضوع بتونی شکایت کنید تقریبا تمام مبلغی که برای کردهای را می توانید پس بگیرید به شرطی که ایشان به صورت کامل یا اقساطی مبلغ را پرداخت کند.  توجه داشته باشید که شکایت افت قیمت و شکایت مابه التفاوت خسارت باید در یک شکایت صورت پذیرد تا کارشناس دادگستری و هر دو موضوع در یک زمان بررسی می کند. اگر خودرویتان را تعمیر نکرده باشید در این زمینه بهتر است.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر