شکایت بابت مابه التفاوت خسارت خودرو

 سلام خسته نباشید! زهرا هستم از لاهیجان!  یه خانومی دومین روز اردیبهشت یکی از میدان های آستانه اشرفیه از پشت بمن زد . ماشین ایشان ال ۹۰ بود.  ماشین من پراید۱۱۱. من بیهوش بودم .  پرت شده بودم بیرون و  تو بیمارستان بهوش آمدم. ماشینم مدل اسفند۹۷پلاک شده است ۲/۱۳۹۸  . ماشینم مچاله شد فقط در شاگرد جلو سالم بود. پلیس مقصر صد در صد اون خانوم را گرفت. ماشینم۲۰میلیون بیمه خانوم خسارت داد. الان ماشینم ۱۳۰پولش بود. میگن درست نکرده ۴۵ تومان درستش کنم.  خیلی خوب بفروشم ۷۰ملیون توروخدا راهنماییم کنید. چکار باید بکنم و افت قیمت چقدر تعلق میگیره بهم ؟  

بهترین کاری که شما می‌توانید انجام بده این است که از ایشان به شورای حل اختلاف محل زندگی ایشان شکایت کنید دلیل شکایت تا نهم پرداخت مابه التفاوت خسارت خودرو و همچنین افت قیمت است اگر بابت این دو موضوع بتونی شکایت کنید تقریبا تمام مبلغی که برای کردهای را می توانید پس بگیرید به شرطی که ایشان به صورت کامل یا اقساطی مبلغ را پرداخت کند.  توجه داشته باشید که شکایت افت قیمت و شکایت مابه التفاوت خسارت باید در یک شکایت صورت پذیرد تا کارشناس دادگستری و هر دو موضوع در یک زمان بررسی می کند. اگر خودرویتان را تعمیر نکرده باشید در این زمینه بهتر است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر