شکایت بابت مابه التفاوت خسارت خودرو

 سلام خسته نباشید! زهرا هستم از لاهیجان!  یه خانومی دومین روز اردیبهشت یکی از میدان های آستانه اشرفیه از پشت بمن زد . ماشین ایشان ال ۹۰ بود.  ماشین من پراید۱۱۱. من بیهوش بودم .  پرت شده بودم بیرون و  تو بیمارستان بهوش آمدم. ماشینم مدل اسفند۹۷پلاک شده است ۲/۱۳۹۸  . ماشینم مچاله شد فقط در شاگرد جلو سالم بود. پلیس مقصر صد در صد اون خانوم را گرفت. ماشینم۲۰میلیون بیمه خانوم خسارت داد. الان ماشینم ۱۳۰پولش بود. میگن درست نکرده ۴۵ تومان درستش کنم.  خیلی خوب بفروشم ۷۰ملیون توروخدا راهنماییم کنید. چکار باید بکنم و افت قیمت چقدر تعلق میگیره بهم ؟  

بهترین کاری که شما می‌توانید انجام بده این است که از ایشان به شورای حل اختلاف محل زندگی ایشان شکایت کنید دلیل شکایت تا نهم پرداخت مابه التفاوت خسارت خودرو و همچنین افت قیمت است اگر بابت این دو موضوع بتونی شکایت کنید تقریبا تمام مبلغی که برای کردهای را می توانید پس بگیرید به شرطی که ایشان به صورت کامل یا اقساطی مبلغ را پرداخت کند.  توجه داشته باشید که شکایت افت قیمت و شکایت مابه التفاوت خسارت باید در یک شکایت صورت پذیرد تا کارشناس دادگستری و هر دو موضوع در یک زمان بررسی می کند. اگر خودرویتان را تعمیر نکرده باشید در این زمینه بهتر است.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر