انتقال سابقه بیمه به سازمان تامین اجتماعی

 سال 1391 بازنشسته تامین‌اجتماعی شدم. بعد از بازنشستگي برای انتقال 6 سال سوابق کشوری مراجعه سازمان تامین اجتماعی نپذیرفت و  شکایت کردم. در سال 1400 دیوان به نفع من رای داد   و پرونده من در اجرای احکام است. حکم به الزام سازمان به انتقال سوابق و اصلاح حکم بازنشستگی و پرداخت حق وحقوق معوقه داده است .

سوال:آیا 18 درصد انتقال از آخرین حقوق بیمه پردازی من است یا حقوقی که در 1400 میگیرم ؟

انتقال کسورات از کشوری به سازمان به نرخ  روز است  ؟

وقتی حکم من  از سال 1391 اصلاح میشود مابه التفاوت حقوق بمن تعلق میگیرد باتشکرازشما ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اولاً ۱۸ درصد انتقال از آخرین حقوق بیمه پردازی شما محاسبه می شود. قال کسورات از کشوری به سازمان به نرخ روز نیست و بر اساس همان مبلغی حق بیمه‌ای است که به حساب سازمان بازنشستگی کشوری پرداخت شده است بنابراین مابه‌التفاوت آن را باید خودتان پرداخت کنید ولی ما به التفاوت بر اساس آخرین حقوق مشمول کسر بیمه شما محاسبه می شود.  طبق قانون وقتی حکمت آن سال ۹۱ اصلاح شود باید از همان زمان مابه التفاوت به شما پرداخت کردند که البته معمولاً سازمان از پرداخت آن استنکاف می‌کند و شما مجدداً باید بابت این موضوع به دیوان عدالت اداری شکایت نمایید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر