انتقال سابقه بیمه به سازمان تامین اجتماعی

 سال 1391 بازنشسته تامین‌اجتماعی شدم. بعد از بازنشستگي برای انتقال 6 سال سوابق کشوری مراجعه سازمان تامین اجتماعی نپذیرفت و  شکایت کردم. در سال 1400 دیوان به نفع من رای داد   و پرونده من در اجرای احکام است. حکم به الزام سازمان به انتقال سوابق و اصلاح حکم بازنشستگی و پرداخت حق وحقوق معوقه داده است .

سوال:آیا 18 درصد انتقال از آخرین حقوق بیمه پردازی من است یا حقوقی که در 1400 میگیرم ؟

انتقال کسورات از کشوری به سازمان به نرخ  روز است  ؟

وقتی حکم من  از سال 1391 اصلاح میشود مابه التفاوت حقوق بمن تعلق میگیرد باتشکرازشما ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اولاً ۱۸ درصد انتقال از آخرین حقوق بیمه پردازی شما محاسبه می شود. قال کسورات از کشوری به سازمان به نرخ روز نیست و بر اساس همان مبلغی حق بیمه‌ای است که به حساب سازمان بازنشستگی کشوری پرداخت شده است بنابراین مابه‌التفاوت آن را باید خودتان پرداخت کنید ولی ما به التفاوت بر اساس آخرین حقوق مشمول کسر بیمه شما محاسبه می شود.  طبق قانون وقتی حکمت آن سال ۹۱ اصلاح شود باید از همان زمان مابه التفاوت به شما پرداخت کردند که البته معمولاً سازمان از پرداخت آن استنکاف می‌کند و شما مجدداً باید بابت این موضوع به دیوان عدالت اداری شکایت نمایید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر