آیا جواز کسب مانع درافت مستمری بازنشستگی می شود؟

 امید: سلام ! پدرم ۶۳ سال دارد و ۲۴ سال پرداخت حق بیمه خویش فرما . جواز کسب جواهری دارد . آیا اگر برای بازنشستگی اقدام و مستمری دریافت کند ، جواز کسب ایشان باطل میشود یا به همان روال قبل ادامه دارد ؟ممنون از شما!

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که اگر برای بازنشستگی اقدام نمایند ممکن است شعبه‌بیمه از ایشان بخواهد که جواز کسب شان را باطل کند البته این موضوع یک موضوع سلیقه‌ای است و بستگی به نظر مسئول فنی شعبه و کارشناسان فنی شعبه هم دارد و البته کارشناسان قسمت مستمریهای شعبه در بعضی از شب ها که سخت گیر ترند ممکن است  و هم جواز کسب باطل شود تا حقوقتان را پرداخت کنند و ممکن است جلوی حقوق را بگیرد ولی در بعضی از شعبه‌های دیگه صرفاً تذکر می‌دهند و چندین بار این کار را می‌کند و تا و دوره زمانی مشخصی را در نظر می‌گیرند که جواب را باطل کنید و بعد مستمری را قطع میکند. بعضی شعبه‌ها مسکن کاری به این موضوع ندارد.  در مجموع به شما بگویم که این موضوع دردسرساز است و بهتر است جواز نداشته باشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر