شکایت از بانک برای حقوق و بیمه

 عسگر باخدا: از سال ۷۸ تا سال ۹۳ در شرکتی یا کارخانه به عنوان نگهبان، انباردار و مسوول شرکت بودم.  بانک لیست بیمه ای برام رد میشد. بانک اومد و اون شرکت رو پلمپ و منو بیرون انداخت. اداره کار شکایت کردم اداره کار این مدت شرکت رو به عنوان جریمه پرداز محکوم کرد . صاحب شرکت نامه ای داد به اداره کار که این شخص از سال ۷۸ تا ۹۳ بعنوان کارگر در شرکت بوده و هزینه اش را باید بانک پرداخت کند که مالکیت شرکت رو عهده دار شده است.  الان من چکار کنم ؟ کجا پناه ببرم!  جوانیم اونجا موهایم سفید شد. البته تو این مدت شرکت راه اندازی نشد وسالها فقط روش کار می کردند. جالب اینکه با تمامی مدارک و مستندات بازرس تامین اجتماعی حکم داده که اصلا بنده اونجا مشغول نبودم در حالیکه لیست بیمه دارم ممنون؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که مهم این است که رای اداره کار کارفرمای شما را به عنوان مقصر شناخته است.  مهمانسرای اداره کار است که چه کسی را به عنوان کارفرما شناسایی کرده است.  اینکه کارفرما چه نامه زده است اهمیتی ندارد. شما بهتر است و اینکه اداره کار داده است برای من بفرستید تا بتوانم به شما نظر دهم. البته سالیان زیادی که شما در ین شرکت کارکردهای بسیار بزرگ با هزینه‌های زیادی را ایجاد می‌کند که طبیعتاً دردسر بسیار زیادی دارد بنابراین به شما توصیه می کنم که حتماً از یک وکیل کارشناس در این زمینه استفاده کنید. حتی امکان شکایت به دیوان عدالت اداری نیز در همین زمینه وجود دارد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر