شکایت از بانک برای حقوق و بیمه

 عسگر باخدا: از سال ۷۸ تا سال ۹۳ در شرکتی یا کارخانه به عنوان نگهبان، انباردار و مسوول شرکت بودم.  بانک لیست بیمه ای برام رد میشد. بانک اومد و اون شرکت رو پلمپ و منو بیرون انداخت. اداره کار شکایت کردم اداره کار این مدت شرکت رو به عنوان جریمه پرداز محکوم کرد . صاحب شرکت نامه ای داد به اداره کار که این شخص از سال ۷۸ تا ۹۳ بعنوان کارگر در شرکت بوده و هزینه اش را باید بانک پرداخت کند که مالکیت شرکت رو عهده دار شده است.  الان من چکار کنم ؟ کجا پناه ببرم!  جوانیم اونجا موهایم سفید شد. البته تو این مدت شرکت راه اندازی نشد وسالها فقط روش کار می کردند. جالب اینکه با تمامی مدارک و مستندات بازرس تامین اجتماعی حکم داده که اصلا بنده اونجا مشغول نبودم در حالیکه لیست بیمه دارم ممنون؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که مهم این است که رای اداره کار کارفرمای شما را به عنوان مقصر شناخته است.  مهمانسرای اداره کار است که چه کسی را به عنوان کارفرما شناسایی کرده است.  اینکه کارفرما چه نامه زده است اهمیتی ندارد. شما بهتر است و اینکه اداره کار داده است برای من بفرستید تا بتوانم به شما نظر دهم. البته سالیان زیادی که شما در ین شرکت کارکردهای بسیار بزرگ با هزینه‌های زیادی را ایجاد می‌کند که طبیعتاً دردسر بسیار زیادی دارد بنابراین به شما توصیه می کنم که حتماً از یک وکیل کارشناس در این زمینه استفاده کنید. حتی امکان شکایت به دیوان عدالت اداری نیز در همین زمینه وجود دارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر